Прогнози и дискусии за времето. - Page 2 - Форум Екзотик Плантс България
Сряда, 07.12.2016, 11:36
Добре дошли Гост | RSS

Форум - Екзотик Плантс България

[ НОВИ МНЕНИЯ · СЪФОРУМЦИ · Правила на форума · ТЪРСАЧКА · RSS ]
Страница 2 от 5«12345»
Форум Екзотик Плантс България » ФОРУМЕН ОФТОПИК » Отворено денонощно за скучаещи : » Прогнози и дискусии за времето. (Всичко свързано с времето.)
Прогнози и дискусии за времето.
OrdonezДата: Петък, 21.12.2012, 17:03 | Съобщение # 16
Лексус
Група: Администратори
Съобщения: 3764
Статус: Offline
Сутринта в 6:30 ч. при мен бе -4.5С , а сега в момента 16:00 часа при мен е +1.5С, но се усеща по топло.

Титаник е създаден от професионалисти, а ноевия ковчег от аматьори :)

Блокиран3Дата: Петък, 21.12.2012, 23:01 | Съобщение # 17
Москвич
Група: Блокирани
Съобщения: 311
В момента на Лозен е : -3,1 и се усеща като -7,1 при 0,0 вятър !!!

София\Горни Лозен/680м.н.в./42.606327°, 23.463299° /
LZ1LPK, A1(Rh-)http://exotic.bg/

OllieДата: Събота, 22.12.2012, 08:20 | Съобщение # 18
Трабант
Съобщения: 110
При мен в Добрич в момента е -8,7 и се усеща като -14

OrdonezДата: Събота, 22.12.2012, 16:57 | Съобщение # 19
Лексус
Куклен +2.7С , никакъв вятър, силна облачност цял ден, сутринта в 7 часа беше -1С

OllieДата: Събота, 22.12.2012, 17:02 | Съобщение # 20
Трабант
Съобщения: 110
Ехее... късметлия (:

А в Добрич се очаква застудяване тази вечер , като утре ще е най-студено и след което се надявам да дойдат положителни температури.

Блокиран3Дата: Понеделник, 24.12.2012, 01:28 | Съобщение # 21
Москвич
Съобщения: 311
Сега на Лозен при мен е -4,2 усеща са като -7.9 при 0,0 вятър.

София\Горни Лозен/680м.н.в./42.606327°, 23.463299° /
LZ1LPK, A1(Rh-)http://exotic.bg/

OrdonezДата: Вторник, 25.12.2012, 00:58 | Съобщение # 22
Лексус
Вижте какво става при мен, както казах липса на какъвто и да е сняг , според мен си оказва влияние

Прогноза за 25 декември за цялата страна

Прогноза за 25 декември, вторник

През деня над страната ще настъпи бързо затопляне. Температурите в планинските райони значително ще се повишат, съобщиха от НИМХ.

В низините, при съществуващата снежна покривка сутринта все още ще има температури под 0-та, достигащи на места из Дунавската равнина до -5°. След обяд в цялата страна температурите ще са положителни - от 2-5° из Северна България и западните райони на Горнотракийската низина, до 8-12° в Югозападна България, в предпланинските райони и по Черноморието. С усилващата се температурна инверсия на много места в низините през деня ще има мъгла или ниска облачност, а в по-високите райони облачността ще е променлива, намаляваща и до слънчево време. На места северно от планините вятърът ще е от юг, повишаващ чувствително температурите в подножията им спрямо прилежащите низини.

Планините ще са над облачния слой, лежащ над низините. Ще е с променлива средна и висока облачност, намаляваща на моменти и до слънчево време. Вятърът ще е умерен до силен от запад. По-значителна облачност ще има по северното крайбрежие на Черноморието. Вятърът ще е слаб до умерен, предимно от юг.
Прикачвания: 9739311.jpg(59Kb)

OrdonezДата: Четвъртък, 03.01.2013, 16:23 | Съобщение # 23
Лексус
Интересни температури тази сутрин в 7:00 ч. напускайки дома си посока борса Първенец, Куклен - ясно приятно време никаква мъгла +1.3С, Брестник 3 км западно и 100 метра по ниско от дома ми мъгла и температура от -1.5С. Околовръстно на Пловдив - ужасна мъгла и -2.6С, борса Първенец -2.1 С слаба мъгла. Прибирам се от работа в 14:30 Куклен +12.7С. В момента незнам колко е но според мен малко е повишена може и с градус. Утре сутрин пак ще запиша температурите.

OrdonezДата: Четвъртък, 03.01.2013, 22:09 | Съобщение # 24
Лексус
21:00 часа 3.01.2013 година Куклен + 8С .

OrdonezДата: Сряда, 09.01.2013, 20:29 | Съобщение # 25
Лексус
Както знаете всяка сутрин следя термометъра на автомобила когато тръгвам за работа. Та да докладвам за най студената сутрин при мен тази зима.
Излизане 6:45 ч. Куклен - улицата пред къщи , -6С , Пловдив околовръстното малко по топло , -5.5С (това не ми се бе случвало smile ) , прибиране в 14:00 ч. в Куклен +2С , ако това е най студения ден за тази зима спокойно мога да се успокоя вече за незащитените ягодови Гуави. Лошото при тях е , че не виждат слънце цяла зима, а лятото само следобед.

Блокиран4Дата: Сряда, 09.01.2013, 20:36 | Съобщение # 26
Симсон
Съобщения: 74
Интересно, че и при мен беше така. В ниското беше по-топло, а по-високото(е не много високо) по-студено biggrin
Но това засега не е студ де biggrin Пък и днес гледах на камерите в Ивайловград такова слънце печеше, че подмина 4 градуса.
Хубавото, че там всичко ми на южни склонове biggrin Слънцето е хубаво нещо, но вечер ясното време е опасно.
Сега гледам рязко е взела да пада, да видим тая нощ каква ще я свърши шибания студ dry

OrdonezДата: Четвъртък, 14.03.2013, 16:11 | Съобщение # 27
Лексус
+21.4C на моя обект , ураганен вятър, отвори ми много работа , скапано време.

OrdonezДата: Събота, 16.03.2013, 00:02 | Съобщение # 28
Лексус
Температурата в момента в оранжерията горе показва колко е на местото на термометъра, а долните цифри са температурата ниско на земята, вижда се и високата влажност, породена от днешното поливане, придружено със силно слънце и разбира се моментното затваряне на притока на въздушни маси, поради екстремално падане на външните температури, на вън при мен в момента е точно +3.2 С придружено със силен вятър, чувства се доста по ниска темп.

А на тази снимка се вижда тестови Маурели, изпочупени листа от вчерашната и днешната буря, интересно ми е утре как ще се чувства

Прикачвания: 3447275.jpg(196Kb) · 9720819.jpg(295Kb)

poj160arДата: Понеделник, 22.04.2013, 21:45 | Съобщение # 29
Лексус
Група: Приятели
Съобщения: 2107
sad Иде най-горещото лято от 600 години насам / източник novini.bg/:

Американски учени са разработили статистически модел на арктическите температури.
CNews публикува анализ на изследователи от Харвард, в който се твърди, че всяко ново лято в Северното полукълбо ще е много по-топло, отколкото всеки летен сезон през последните 600 години.

Американски учени са разработили статистически модел на арктическите температури и са заключили, че летните месеци за последните две десетилетия са подобрявали всички температурни рекорди за последните 600 години. Изследователите са направили своите заключения на базата на проби, получени от дървета, лед и седимент в езерата.

Получената от тях реконструкция на 600-годишната история на температурата много по-добре обяснява наблюдаваните температурни аномалии, които възникнаха през лятото на 2010 г., отколкото съществуващите статистически данни за температурата за последните 100 години.

Здравейте, приятели, пожелавам Ви много щастие, любов, здраве и бъдещи успехи!!!

Съобщение редактирано от poj160ar - Понеделник, 22.04.2013, 21:46

OrdonezДата: Понеделник, 22.04.2013, 22:02 | Съобщение # 30
Лексус
Интересна информация, ще се радваме на такива ценни публикации, а между другото препоръчвам да гледате филма... Митът за глобалното затопляне. Филмът можете да си го свалите от сайта .. колибка.ком... има и субтитри на Български

Форум Екзотик Плантс България » ФОРУМЕН ОФТОПИК » Отворено денонощно за скучаещи : » Прогнози и дискусии за времето. (Всичко свързано с времето.)
Страница 2 от 5«12345»
Търси: