Навойни /новини/ - Page 12 - Форум Екзотик Плантс България
Неделя, 23.07.2017, 07:40
Добре дошли Гост | RSS

Форум - Екзотик Плантс България

[ НОВИ МНЕНИЯ · СЪФОРУМЦИ · Правила на форума · ТЪРСАЧКА · RSS ]
Страница 12 от 23«1210111213142223»
Форум Екзотик Плантс България » ФОРУМЕН ОФТОПИК » Отворено денонощно за скучаещи : » Навойни /новини/ (съвременна версия в тълкуването на думата"новини")
Навойни /новини/
wrongdreamerДата: Вторник, 11.02.2014, 20:07 | Съобщение # 166
Лада
Група: Проверени
Съобщения: 904
Статус: Offline
В смисъла на думата подарявам, не се включва понятието пари.
Като съм го купувал - да съм мислил.

Не можеш да разбудиш човек, който се преструва, че спи.

poj160arДата: Вторник, 11.02.2014, 20:12 | Съобщение # 167
Лексус
Група: Администратори
Съобщения: 2153
Ок, приятел. biggrin

Здравейте, приятели, пожелавам Ви много щастие, любов, здраве и бъдещи успехи!!!

wrongdreamerДата: Вторник, 11.02.2014, 20:21 | Съобщение # 168
Лада
Като четях поуста на Иво за витамин С и лимоните, ми хрумна следната хрумка :
Всички храни които са лечебни, превантивни или пък просто полезни, са растителни.
За какъв дявол ядем месо, тогава ?
Ако пък от него се разболяваме, а ?
А защо няма лъвове със СПИН, рак, че поне един грип да ги тресне.
Може би защото не ядат "ЛЕКИ", маргарин или толумбички.
А уж сме венеца на природата.
Това човека е "резила" на природата.
Едно нещо дето е правено от кал......
На господ не му е пукало, че ще се изложи, защото няма пред кого.

pray suspect

OrdonezДата: Вторник, 11.02.2014, 20:43 | Съобщение # 169
Лексус
Съобщения: 3803
Много правилни разсъждения, Петров същото ми реди преди време за животните и хората smile

Титаник е създаден от професионалисти, а ноевия ковчег от аматьори :)

lucky288Дата: Сряда, 12.02.2014, 19:06 | Съобщение # 170
Трабант
Съобщения: 176
Ordonez, в новия магазин с регистрацията си от тук ще можем ли да влизаме? Имам в предвид, със същото име и парола? И от кога?

OrdonezДата: Сряда, 12.02.2014, 20:42 | Съобщение # 171
Лексус
Quote lucky288 ()
Ordonez, в новия магазин с регистрацията си от тук ще можем ли да влизаме? Имам в предвид, със същото име и парола? И от кога?

Не, той е на нова платформа, регистрирате се наново на кирилица с точен адрес и тел. Мисля че до края на седмицата ще го пуснат така ми казаха последния път

OrdonezДата: Четвъртък, 13.02.2014, 02:18 | Съобщение # 172
Лексус
И понеже ми е омръзнало да слушам как българите са най , най във всичко, качвам клипче, как работят боклуджиите по света. А как работят нашите в Куклен, няма да коментирам, само ще вметна - с цигарата в устата , един казан го мятат 3 минути.

poj160arДата: Четвъртък, 13.02.2014, 12:23 | Съобщение # 173
Лексус
Този Гого май няма нужда от фитнес, защото по-цял ден тренира... smile

Здравейте, приятели, пожелавам Ви много щастие, любов, здраве и бъдещи успехи!!!

Съобщение редактирано от poj160ar - Четвъртък, 13.02.2014, 12:31

wrongdreamerДата: Четвъртък, 13.02.2014, 17:16 | Съобщение # 174
Лада
Приятелю, в големите американски градове се чака ред за такава работа по 4-5 години. Само в "енергото" и "комунала" се чака.

poj160arДата: Четвъртък, 13.02.2014, 19:49 | Съобщение # 175
Лексус
Ами не знам Мите, нямам реална представа, никога не съм бил там, предполагам, че е трудно и то навсякъде в чужбина. Третиран ни като втора ръка хора за съжаление благодарение на по-голямата част от етносите, които създават погрешно впечатление за останалите българи. sad cool

То, Гого не само при Вас, а навсякъде в БГ е така. Като минат след тях май повече остава боклук по асфалта, отколкото в сметоизвозващия камион. surprised

Съобщение редактирано от poj160ar - Четвъртък, 13.02.2014, 19:50

OrdonezДата: Четвъртък, 13.02.2014, 19:55 | Съобщение # 176
Лексус
Иво, братле, тоз пич не знае заден ход, аз съм абсолютно възхитен от темпа му на работа. Младото си е младо и аз едно време на Крит бях като финикиец, фърках, фърках, даже ме чанчеше Сифи и ми беше казал да скачам от маслина на маслина, че да не губя време, вместо да слизам и пак да се качвам. В Крит има 500 годишни градини , които са със сплетени клони и на практика не ги режат, брулят се като орехите върху мрежи

poj160arДата: Четвъртък, 13.02.2014, 19:59 | Съобщение # 177
Лексус
Хм, много интересно. Не са ли рязали и оформяли короните по някакъв традиционен начин? А спор няма, частника особено гърците са големи експлоататори на работна ръка, особено българската. Не се учудвам на това, което казваш с твоя случай преди години в Крит, то и сега е така - ще ти скъсат д....то от работа, никакви договори /не знам дали вече гърците не се стреснаха и правят такива/ и гледат да те бъзикат да не плащат... sad surprised

wrongdreamerДата: Четвъртък, 13.02.2014, 20:55 | Съобщение # 178
Лада
Иво там от местни не можеш да припариш до тези работи. Там, това е за бели хора. Само в Ню Йорк има и черни /там е утрепия от вятъра/.
Хората оставят разни ел. уреди, мебели и какво ли не, а тези ги продават в събота и неделя, пред гаража си та правят по хилядарка седмично отгоре. Ако познаваш някой, той ти се обажда за по готини вещи, но пак си плащаш. Дори да ти е брат. А там няма тези мръсотии по кофите - можеш да работиш с чисти дрехи. Е, те си имат униформи.

OrdonezДата: Четвъртък, 13.02.2014, 23:07 | Съобщение # 179
Лексус
Quote wrongdreamer ()
Хората оставят разни ел. уреди, мебели и какво ли не, а тези ги продават в събота и неделя, пред гаража си та правят по хилядарка седмично отгоре.

Сега вече ми стана ясно защо smile

poj160arДата: Четвъртък, 13.02.2014, 23:48 | Съобщение # 180
Лексус
Значи и в "Хамериката" е като в Европа - едни хора с по-добро социално положение изхвърлят непотребни /работещи и неработещи/ уреди, а "нашите" /тарикатчетата/ ги продават после и изкарват доста парички от горе, аман значи. Ноооо, такъв е гаден и отвратителен живота, за съжаление и за нас повечето в БГ... cool sad moonw sweated cry

Съобщение редактирано от poj160ar - Четвъртък, 13.02.2014, 23:49

Форум Екзотик Плантс България » ФОРУМЕН ОФТОПИК » Отворено денонощно за скучаещи : » Навойни /новини/ (съвременна версия в тълкуването на думата"новини")
Страница 12 от 23«1210111213142223»
Търси: