ТЪРСЯ РАСТЕНИЕ !!! - Page 5 - Форум Екзотик Плантс България
Четвъртък, 27.07.2017, 07:40
Добре дошли Гост | RSS

Форум - Екзотик Плантс България

[ НОВИ МНЕНИЯ · СЪФОРУМЦИ · Правила на форума · ТЪРСАЧКА · RSS ]
Страница 5 от 5«12345
Форум Екзотик Плантс България » ФОРУМЕН ОФТОПИК » Отворено денонощно за скучаещи : » ТЪРСЯ РАСТЕНИЕ !!! (Тук дискутираме , кой какво търси от света на растенията.)
ТЪРСЯ РАСТЕНИЕ !!!
wrongdreamerДата: Петък, 27.05.2016, 11:21 | Съобщение # 61
Лада
Група: Проверени
Съобщения: 904
Статус: Offline
Вижте това. http://www.baldur-garten.de/unterka....Gemuese
Дали може да се внесе и размножи ? Ще има сериозен интерес. Като нашия бъз, но има лек лимонов аромат и си е ядливо. И много красиво, нали ?
А това второто е храстовидната форма и двете се предлагат за 22.50 евро. Съвсем си е прилично, нали ?
Ако има заинтересовани, да направим нещо ?

Не можеш да разбудиш човек, който се преструва, че спи.

Съобщение редактирано от wrongdreamer - Петък, 27.05.2016, 11:32

poj160arДата: Петък, 27.05.2016, 20:12 | Съобщение # 62
Лексус
Група: Администратори
Съобщения: 2153
Митаче, нали Гого предлагаше един тъмен американски ароматен бъз, който аз го имам и ми цъвти точно със същите цветове. Ако не е като моя, то и аз искам.

Здравейте, приятели, пожелавам Ви много щастие, любов, здраве и бъдещи успехи!!!

pepeДата: Събота, 28.05.2016, 10:21 | Съобщение # 63
Москвич
Съобщения: 353
Хорицааааа ако искате да се обединим за това https://e-clematis.com/pl/p/Sambucus-nigra-Sampo-bez-czarny-/1333
купувал съм от тях и са много коректни без семки е черен е 10 мм ширина като череша само ,че доставката дойде за седмица и е по добре да пуснем парите януари а те пращат растенията в началото на април.

kRaSieRoДата: Неделя, 04.09.2016, 02:16 | Съобщение # 64
Симсон
Съобщения: 25
Гинко вариагата :)))

Форум Екзотик Плантс България » ФОРУМЕН ОФТОПИК » Отворено денонощно за скучаещи : » ТЪРСЯ РАСТЕНИЕ !!! (Тук дискутираме , кой какво търси от света на растенията.)
Страница 5 от 5«12345
Търси: