Представете се !!! - Форум Екзотик Плантс България
Неделя, 23.07.2017, 07:35
Добре дошли Гост | RSS

Форум - Екзотик Плантс България

[ НОВИ МНЕНИЯ · СЪФОРУМЦИ · Правила на форума · ТЪРСАЧКА · RSS ]
Страница 1 от 3123»
Форум Екзотик Плантс България » ФОРУМЕН ОФТОПИК » Отворено денонощно за скучаещи : » Представете се !!! (Тук всеки потребител се представя.)
Представете се !!!
OrdonezДата: Вторник, 23.07.2013, 16:39 | Съобщение # 1
Лексус
Група: Администратори
Съобщения: 3803
Статус: Offline
Темата е създадена за да имаме малка представа кой с кого комуникира. Всеки желаещ може да се представи, като сподели най - важните неща за себе си , а именно.
1. Как се казваме
2. От къде сме
3. С какво се занимаваме, когато не сме с растенията си (какво работим).
4. Семейство
5. Хоби и интереси
6. Друго , каквото решите да споделите.

Титаник е създаден от професионалисти, а ноевия ковчег от аматьори :)

OrdonezДата: Четвъртък, 26.09.2013, 20:22 | Съобщение # 2
Лексус
Отдавна сме пуснали тази тема , но никой не се е осмелил да пише в нея, така , че смятам първо аз да го направя.

Казвам се Георги Гошев, роден в град Куклен, Пловдивска околия smile
Гоце Делчев е кум на прадядо ми Петруш Гошев ( четник при Танас войвода).
Дядо ми Георги Гошев е убит като горянин, командир на горянска дружина през февруари 1948 година от народната милиция.
Баща ми е лежал 7 години в Старозагорския затвор, понеже е син на горянин и не е бил съгласен с народната власт.
Мисля, че от това става ясно, че крушата не пада по далеч от дървото (визирам себе си ).
Това е синът ми , Владимир Гошев, след 2 години завършва средно и смята да продължи да учи.

Съпругата ми я познавате от тук от форума Стелла, нея няма да я представям.
Та това е накратко за мен smile . Ще се радвам ако и други качат снимки и описание :)
Прикачвания: 6590028.jpg(35Kb) · 4694438.jpg(88Kb)

OrdonezДата: Вторник, 04.11.2014, 03:03 | Съобщение # 3
Лексус
Като гледам само аз съм писал в тази тема, вече не помня кога, добре е да я ползваме от време на време smile

poj160arДата: Вторник, 04.11.2014, 19:47 | Съобщение # 4
Лексус
Съобщения: 2153
Привет, казвам се Ивайло Диков. Инженер съм по образование - бакалавър по "Пожарна безопасност и защита на населението" и магистър по Икономика. Работя като Инспектор в Регионална дирекция "Пожарна безопасност и защита на населението" - София. Женен съм с две прекрасни деца - момиче на 15 години и момче на 13 години.
Хобитата ми са няколоко smile - на първо място са растенията, после автомобилите, горската и градинска техника, като по необходимост с радост си ги поправям както моите, така и на приятели. smile
Роден съм в гр. Ботевград, област Софийска (на около 60 км. от столицата), където и в момента живея.
Моята градина се намира на надморска височина от около 500 метра над едно от устията на язовир "Бебреш" при река "Бела", който пък се намира под най-високия мост на Балканите (между тунелите "Топли дол" и "Витиня" на автомагистрала Хемус). Това е накратко за мен... cool

Здравейте, приятели, пожелавам Ви много щастие, любов, здраве и бъдещи успехи!!!

ivobogДата: Неделя, 17.01.2016, 20:07 | Съобщение # 5
Симсон
Група: Проверени
Съобщения: 73
Както писах в другата тема, казвам се Ивайло Богомилов. Инженер по електроника съм, ама последните 20 и .... години работя в сферата на маркетинговите изследвания. Почти същите сме като тези дето правят социологически изследвания и казват кой за кого ще гласува, ама никога не познават. Е аз питам кой какво пие и мези, и защо го прави. И понеже тия дето продават тези неща са много визскателни, ако сгрешим в резултатите, после майка ни жална. Питам и други неща, абе кой каквото го интересува, аз питам и после давам отговор. Само за политика не питам, щото не ме кефи. Ама нещо последните години ми писна да питам и едва чакам да дръпна към вилата.
Офиса ми е в центъра на София, градинката на Кристал, ако мога да бъда полезен на някого (не за бизнес), а телефона ми е 08888 55 236.
Ако Ordonez, реши може да изтрие телефона.

wrongdreamerДата: Понеделник, 18.01.2016, 00:27 | Съобщение # 6
Лада
Съобщения: 904
poj160ar, ако самолета е двумоторен, ти си запалил вече левия двигател с твоите 2000.
ivobog, то никой не си е на мястото, но пък стакъв мерак сме тук, че
някой ден може и агро дипломи да ни дадат.
Пък на всичко отгоре сме пичове. Тук тона е лежерен и учтив като в английски девически пансион.
Аз пиша поне в още 5 сайта, но в тях все има гняв и обида .
Тук е оазис.
Има още доста нови, но не се представят.
Това се прави като "акт за добронамереност" към останалите.
Освен това никой няма да те пита за пола, от къде си, какво харесваш и т.н.
Е, всеки луд - с номера си.

Не можеш да разбудиш човек, който се преструва, че спи.

poj160arДата: Понеделник, 18.01.2016, 01:32 | Съобщение # 7
Лексус
wrongdreamer, Митаче, от къде ти идват на главата постоянно такива майтапи?! wink smile Направо ме караш да се заливам от смях всеки път на майтапите ... happy "Гольем си"

ivobog, адаш споко. Тук няма никой да те пита за № на дипломата ти или ЕГН. wink Това е малко като майтап де. biggrin :D

Здравейте, приятели, пожелавам Ви много щастие, любов, здраве и бъдещи успехи!!!

Съобщение редактирано от poj160ar - Понеделник, 18.01.2016, 01:33

pepeДата: Вторник, 19.01.2016, 16:09 | Съобщение # 8
Москвич
Съобщения: 353
Дриймър прав си не трябва да има злоба и гняв иначе няма агро диплома! Зеленото не обича злоби нали знаеш още Марк Тван е писал, че молюските не ритат като им се свири музика обаче пък е нямало чалга тогава...Бе философски въпроси са това
много мезе отнасят cool

OrdonezДата: Вторник, 19.01.2016, 17:10 | Съобщение # 9
Лексус
Като каза философси въпроси искам да ви постна нещо, което прочетох преди малко ...........

"Веднъж на американското летище „Кенеди” телевизионен репортер правел обществено проучване. По това време там бил и учителят Дзен Сунг Сан.
Репортерът задавал на всички един и същи въпрос: „Кое според Вас е най-отвратителното нещо на света?…”
Едни отговаряли „войната”, други „предателството”, трети нещо друго…
Когато видял в тълпата будисткия монах, репортерът и на него задал същия въпрос.
В отговор учителят го попитал:
– Кой сте Вие?
– Джон Смит.
– Това е името Ви, но кой сте Вие?
– Аз съм телевизионен репортер от еди-коя си компания.
– Това е работата Ви, но кой сте Вие?
– Аз съм човек в края на краищата!
– Това е биологичният Ви вид, но кой сте Вие?
Репортерът започнал да се сеща какво го питат. Отворил уста, но нищо не могъл да каже.
– Ето това е най-отвратителното нещо на света – да не знаеш кой си… – казал учителят...."

goshotanchevДата: Неделя, 21.02.2016, 13:57 | Съобщение # 10
Симсон
Съобщения: 44
Здравейте ! Благодаря за приема във форума . Казвам се Георги Танчев от Варна.Семеен - жена и дъщеря.Завършил съм ВВТУ Тодор Каблешков София 1993 г Работя като ръководител движение в железницата от 93 г на миналия век до днес.Друго хоби риболов в акваторията на Черно море.Отглеждам десертни лози дървета киви в семеен двор. Това е накратко за мен.

Прикачвания: 3706790.jpg(41Kb)

poj160arДата: Неделя, 21.02.2016, 18:01 | Съобщение # 11
Лексус
goshotanchev, привет и добре дошъл. Много се радваме, когато някой нов член се присъедини към нашето скромно общество! biggrin

goshotanchevДата: Неделя, 21.02.2016, 20:56 | Съобщение # 12
Симсон
Добре заварили :)

Прикачвания: 0507912.jpg(283Kb)

wrongdreamerДата: Неделя, 21.02.2016, 23:53 | Съобщение # 13
Лада
Съобщения: 904
goshotanchev, Ти май не ловиш а само събираш рибата. Вижда се кой я лови.
Добре дошъл и наслука !!!
Р.S. И аз съм лозар и малко нещо овощар. Само кивито ми е малко, но работя върху това.
Наявам се да ти хареса при нас.
applause flower

Не можеш да разбудиш човек, който се преструва, че спи.

pepeДата: Сряда, 24.02.2016, 12:55 | Съобщение # 14
Москвич
Съобщения: 353
Ааааа Гошо привет и от мен и аз съм от Варна!Дано да съм ти помогнал с писането в сайта!

goshotanchevДата: Сряда, 24.02.2016, 14:13 | Съобщение # 15
Симсон
Привет ПЕПЕ .Помегна ми разбира се .Благодаря ти още веднъж.

Форум Екзотик Плантс България » ФОРУМЕН ОФТОПИК » Отворено денонощно за скучаещи : » Представете се !!! (Тук всеки потребител се представя.)
Страница 1 от 3123»
Търси: