Представете се !!! - Page 2 - Форум Екзотик Плантс България
Петък, 23.06.2017, 16:56
Добре дошли Гост | RSS

Форум - Екзотик Плантс България

[ НОВИ МНЕНИЯ · СЪФОРУМЦИ · Правила на форума · ТЪРСАЧКА · RSS ]
Страница 2 от 2«12
Форум Екзотик Плантс България » ФОРУМЕН ОФТОПИК » Отворено денонощно за скучаещи : » Представете се !!! (Тук всеки потребител се представя.)
Представете се !!!
ДаринаДата: Понеделник, 15.05.2017, 11:09 | Съобщение # 16
Симсон
Група: Проверени
Съобщения: 19
Статус: Offline
Здравейте. Казвам се Дарина, живея в Пловдив с кучето ми. Когато съм "нормална" се занимавам с решаване на чужди проблеми, затова моите винаги остават за решаване "между другите". Хобита - много: работа, растения, творене на глупости, риболов, стрелба. Обожавам да съм на открито, на чист въздух и слънце. С удоволствие ходя на село за да си гледам пчелите и да си почивам.
Не съм цвете за мирисане, но си се харесвам. Изнервям се от надувки, хвалби от типа "знаеш ли кой съм аз, пък знаеш ли какво /колко/ имам", самочувствие без покритие. Избягвам да с товаря с такива неща, защото няма смисъл - когато премълчавам не е защото няма, а защото не желая да отговоря.
Това, което имам, винаги ме радва. Сама правя живота си интересен, не се бъркам в живота на другите и ако не им допадам нека просто да не ме забелязват.
Накратко - особнячка. Понякога не знам как сама се търпя angel

goshotanchevДата: Понеделник, 15.05.2017, 16:01 | Съобщение # 17
Симсон
Съобщения: 44
Добре дошла Дарина.Каква порода е кучака ?

Съобщение редактирано от goshotanchev - Понеделник, 15.05.2017, 16:02

ДаринаДата: Петък, 19.05.2017, 10:29 | Съобщение # 18
Симсон
Доберманче на три годинки angel

poj160arДата: Петък, 19.05.2017, 16:20 | Съобщение # 19
Лексус
Група: Администратори
Съобщения: 2146
Здравей, Дарина и добре дошла! smile

Здравейте, приятели, пожелавам Ви много щастие, любов, здраве и бъдещи успехи!!!

ДаринаДата: Вторник, 23.05.2017, 11:56 | Съобщение # 20
Симсон
Мерси, админ. Надявам се скоро да покажа и други любимци good

nikolay_pavlov96Дата: Неделя, 18.06.2017, 06:25 | Съобщение # 21
Балканче
Съобщения: 4
Сега видях че има такава тема.
Аз се казвам Николай родом съм от Пловдив но живея в София.
Направих си собствено лозово насаждение 4 дка и овощна градина 1 дка в района на Вършец което и развивам в момента.
Със съпругата ми имаме голямо желание да завъдим интересно сортове лози и овощи.

goshotanchevДата: Неделя, 18.06.2017, 19:34 | Съобщение # 22
Симсон
Съобщения: 44
Успех в начинанието.Проучи кои сортове са характерни за района.

OrdonezДата: Неделя, 18.06.2017, 21:08 | Съобщение # 23
Лексус
Съобщения: 3797
nikolay_pavlov96, добре дошъл, когато имаш път към Пловдив, намини през разсадника, ще ти помогна да направиш колекция от редки и добри сортове лози, като те изпратя тук на близо да си нарежеш есента пръчки, аз нямам никакво време и за това спрях да се занимавам с лозички

Титаник е създаден от професионалисти, а ноевия ковчег от аматьори :)

nikolay_pavlov96Дата: Понеделник, 19.06.2017, 04:56 | Съобщение # 24
Балканче
Съобщения: 4
мерси на всички за добрия прием!
да проучил съм стават всякави лози без най късните защото всичко закъснява спрямо южна България с 15-20 дни, но климата е стандартен за дунавска равнина
обезателно ще мина на есен през разсадника и не само за лозички а и за някои овошки

poj160arДата: Понеделник, 19.06.2017, 20:43 | Съобщение # 25
Лексус
Съобщения: 2146
nikolay_pavlov96, здравей и добре дошъл във форума! hello
Съветвам те като ходиш до разсадника в Пловдив да си с голям автомобил или с ремарке. Това растение ще ти хареса, онова ще ти хареса и така ... подготви се. wink smile

Здравейте, приятели, пожелавам Ви много щастие, любов, здраве и бъдещи успехи!!!

Форум Екзотик Плантс България » ФОРУМЕН ОФТОПИК » Отворено денонощно за скучаещи : » Представете се !!! (Тук всеки потребител се представя.)
Страница 2 от 2«12
Търси: