смешни неща - Page 4 - Форум Екзотик Плантс България
Петък, 09.12.2016, 07:06
Добре дошли Гост | RSS

Форум - Екзотик Плантс България

[ НОВИ МНЕНИЯ · СЪФОРУМЦИ · Правила на форума · ТЪРСАЧКА · RSS ]
Страница 4 от 6«123456»
Форум Екзотик Плантс България » ФОРУМЕН ОФТОПИК » Отворено денонощно за скучаещи : » смешни неща (навсякъде от нета)
смешни неща
OrdonezДата: Четвъртък, 03.10.2013, 17:29 | Съобщение # 46
Лексус
Група: Администратори
Съобщения: 3764
Статус: Offline
Тази снимка съм я правил 2006 година ако се не лъжа , понеже гледам , че съм с микрата на жената. А сега ми кажете , виждали ли сте по голяма некадърност от страна на пътното в Гърция smile

Прикачвания: 0777524.jpg(133Kb)

Титаник е създаден от професионалисти, а ноевия ковчег от аматьори :)

poj160arДата: Четвъртък, 03.10.2013, 17:34 | Съобщение # 47
Лексус
Група: Приятели
Съобщения: 2107
Да, наистина долните две табели се повтарят, но като гледам Гого средната е на гръзцки език изписана, а най-долната е на английски.

Здравейте, приятели, пожелавам Ви много щастие, любов, здраве и бъдещи успехи!!!

OrdonezДата: Четвъртък, 03.10.2013, 18:01 | Съобщение # 48
Лексус
Проблема не е там, грешката е голяма и очевадна, забележи изписването на най долната табела на буквата "S" на английски , положението е критично , хихихи. Това и да искам да го объркам , няма как явно шаблоните им са сгрешени , сигурно в целия район са нацвъкали такива есчета smile

poj160arДата: Четвъртък, 03.10.2013, 18:28 | Съобщение # 49
Лексус
Еййй, вярно бе! Няколоко пъти се взирах ли, взирах, но това не го забелязах, ха-ха. biggrin

Здравейте, приятели, пожелавам Ви много щастие, любов, здраве и бъдещи успехи!!!

wrongdreamerДата: Четвъртък, 10.07.2014, 08:40 | Съобщение # 50
Лада
Група: Проверени
Съобщения: 889
Влезнал евреин в Синагога и попитал:
- Равине, ще ходя на море, но чух, че момичетата там се обличат много скромно. Кажете ми, равине, мога ли да гледам една жена, ако е с мини пола или блуза с деколте?
- Можеш.
- А, ако тя е на плажа по бикини?
- Можеш.
- А, ако е гола до кръста?
- Пак можеш.
- Равине, а има ли неща, които един евреин не трябва да вижда?
- Разбира се.
- Какво например?
- Ами, например светлината на електрожен.

Не можеш да разбудиш човек, който се преструва, че спи.

Съобщение редактирано от wrongdreamer - Четвъртък, 10.07.2014, 09:34

poj160arДата: Четвъртък, 10.07.2014, 09:24 | Съобщение # 51
Лексус
Ха-хах, хубав виц за мързеливците... smile

LiliusДата: Четвъртък, 10.07.2014, 19:26 | Съобщение # 52
Трабант
Съобщения: 127
Отишъл нашенец на зъболекар и попитал:
- Докторе, колко ще ми струва да ми оправиш зъбите?
- 800 лева
-Ти луд ли си бе? Аз за 800 лева ще си наема един циганин да ми дъвчи.

wrongdreamerДата: Четвъртък, 10.07.2014, 20:10 | Съобщение # 53
Лада
Това е то.........
хахахахахахахахахахахахахахахахаха !!!!!!!!!!!!!!!!

LiliusДата: Четвъртък, 10.07.2014, 22:11 | Съобщение # 54
Трабант
Един дядо балканжия отишъл в града на зъболекар.Дядото бил доста висок и носел потури.Зъболекарката го помолила да седне не на зъболекарския стол а на земята за да може да го стига. Хванала клещите и започнала да го обикаля.Изведнъж дядото изохкал, а зъболекарката му казала:
-Чакай бе дядо, аз още не съм го хванала
-Ти не го хвана дъще ам го настъпа. fool

OrdonezДата: Четвъртък, 10.07.2014, 23:21 | Съобщение # 55
Лексус
В нашето село ни вади зъбите Станчо Глухарят, дорде не речеш. Кабинетът му е на двора, под инджирката круша, а столът му е дръвникът. Той е един плосък пън, дето си сече дърва, удобен е за сядане и отстрани има два чепа, дето се хващат болните, кога изпаднат в критичност. Глухарят няма много инструменти. Само едни клещи има, ама да ги видиш, ще си глътнеш езика и болката ще претръпне лаконически. От три оки стари петали му ги направи Ферад налбантинът, та кога му седнеш, не дай си боже, трябва тъй да си разтвориш устата, че да ти поберат юмрука. Инак не влизат. Клещите и едно павурче с ракия, колкото малка костенурка, това му са инструментите. Само че павурчето е задръстено със сламка, та да не пуща много ракия, защото веднъж, като вадил на Дянка фурнаджият един кътник и му дал да сръбне да си напари болното място, той смукал, смукал и го оплакнал до дъно. Не се минало неделя, и пак дошъл да му вади здрав мъдрец само заради павурчето. Ама Глухарят се сетил и мушнал една сламка в дупчицата. Опъвал тогава Дянко, теглил, смукал, та бузите му хлътнали навътре като птичи гнезда, ама не пуща вече!

Друг път, облечен с шинел посред лято, и с глава, увита с парцали като присад, пристигнал Лальо Мандалът. Развързала му Глухарят главата, разгледал го, а той скимти и бузата му отскочила навън, сякаш е лапнал обелено яйце. Турил го той да седне на пъна, накарал го да се хване за чеповете, посегнал тогава към гредата под плевника, взел клещите и като ги избърсал в пояса си, рекъл:

— Зяпай!

Зяпнал Мандалът, намърдал си Станчо ръката в устата му, чукнал с големия си нокът и го попитал:

— Този ли е болният?

— Не зная — рекъл Мандалът. — Цялата страна ме боли там. Той трябва да е.

Намъкнал клещите Глухарят, опънал тъй, че го потътрузил с пъна заедно чак до вратника, и извадил зъба. Дал му и павурчето да се нажабури, поокопитил се Лальо и тъкмо станал да си ходи, защракало го пак.

— Бати Станчо — изохкал той, — пак ме боли!

— Бе, възгеч!

— Боли ме, ти казвам! Другият до него май ме стрелка!

Намъкнал наново големите клещи Глухарят, та извадил и другия. Щом се прибрал в къщи Лальо Мандалът, и пак заскимтял от болки. Чак кога му извадил и третия зъб, му минало на човека, ама да ги питаш и двамата сега кой от трите е бил болният, не могат ти каза.

И чичо Къньо му ял попарата есенес. Ходил и той да си вади една черупка. Правил го, гласил го, на три пъти го извадил и го накарал да се изпоти под езика. Като му дал павурчето, Глухарят му рекъл:

— Смукни си малко, наведи се на дясната страна да постои ракията на болното място, да го изгори и тогава я изплюй.

Смукнал чичо Къньо — нищо не пуща. Засмукал пак, колкото си сила има, а то писука като пресипнало синигерче и пак не пуща. Развъртял му тогава чичо врътката, напълнил си хубаво устата, навел се на една страна, постоял, постоял той, докато почнала да му пари, и си я изгълтал след това сладко-сладко.

Глухарят го загледал учудено.

— Ти си чуден човек бе, Станчо — рекъл му чичо Къньо, — че толкова ракия плюе ли се! Лекарство е това, не е зелева чорба! Може ли тъй да се хвърли на боклука! Глътнах си я, да ми стопли корема! Ами!…

Тъй ни лекува Станчо Глухарят. По два лева на зъб взема, ама и за три яйца се съгласява. Ако си носиш пък ракията, може и без пари да ти извади два-три, ей тъй, само за изкусност.

Когато пък него го заболи, сам си ги вади. Ама това беше по-рано — сега не смее, защото веднъж се напънал да вади един кучешки, дръпнал, колкото си сила има, и го извадил, ама си счупил и два предни, та сега не може да каже патка, а дума фатка.

poj160arДата: Петък, 11.07.2014, 00:06 | Съобщение # 56
Лексус
Ordonez, ееееее с тази "селска r pc/f.eud,iud" история направо ме разби..., то така си е и било някога на село де. От старите български филми съм се насмял от кеф и от лафове... wacko smile Голяма работа, нахраво се спуках от смях! smile

Съобщение редактирано от poj160ar - Петък, 11.07.2014, 00:08

LiliusДата: Понеделник, 14.07.2014, 22:00 | Съобщение # 57
Трабант
Двама пияни се срещнали на един мост и единият попитал:
-Извинетеее ,това слънцето ли е или луната?
- Оооо не знам аз не съм от тука

OrdonezДата: Вторник, 15.07.2014, 00:35 | Съобщение # 58
Лексус
хахах, не съм от тук , хаха, сега като чета и се сещам за една случка... карам си аз по магистралата Тива - Ламия и някъде преди Ламия пред мен кара тир , който на задницата си имаше образа не Че Гевара. Та се сещам аз и питам жената... "знаеш ли малкото име на Че Гевара ??? А тя на секундата отговаря... - Есрествено бе Жоре smile
Пак питам , е как е ?
- Ми , Чеки бе Жоре. smile , при което аз избухвам в смях и разбира се си правя извода... това жените са опасна, ама много опасна работа :)

wrongdreamerДата: Неделя, 27.07.2014, 20:22 | Съобщение # 59
Лада
Статията не е смешна. Смешна е репликата, но може да ви се види интересно да узнаете повече за този велик човек
Великолепният Марко Тотев! Какъв ум и какъв карък

Великотърновецът е бил брилянтен адвокат, съдия, депутат, а заради една игра на покер името му става нарицателно на неудачник

Веднъж Марко Тотев играел покер в прочутото кафене “Арданели” във Велико Търново. Покерът му е бил страст. Именно там при едно от раздаванията му се поднала уникалната ръка “Кент флош роял”. Казват, че това се случва веднъж в живота. Точно в този момент обаче покрай кафенето минала траурна процесия и картоиграчите излезли да отдадат последна почит на починалия. Когато се върнали около масата, картите вече били разбъркани.
Точно от този ден името на Марко Тотев се превърнало в синоним на карък, неудачник. Въпреки, че по онова време не е имало радио, телефони, телевизия, интернет, лека полека и устойчиво във времето не останал българин, който да не знае какво означава да нарекат някого „Марко Тотев“. А от случая във търновското кафене е изминал може би век.
Марко Тотев не само е бил реално съществуващ човек, но е имал и изключителен интелект. Роден е през Марко Тотевдалечната 1858 г. и е починал на 26 юли, но през 1936 г. Той е може би първият адвокат в страната, а със сигурност фигурира в адвокатския регистър на Велико Търново под № 001.

Като адвокат е бил брилянтен – няма нито едно изгубено дело. Речите му са били изучавани от студентите в правния факултет на Софийския университет. Тотев дори осъдил държавата заради едно неправилно поставено „й“ в закона за обезщетяване на учителите, тъй като буквата променяла смисъла на важна дума.

Освен това търновецът е бил началник на канцеларията на руския губернатор в Търново, съдия в Търново, инспектор към Министерство на правосъдието, депутат в Четвъртото народно събрание през 1893 г. и окръжен управител на град Бургас през 1900 г. Заради изключителната му компетентност е бил поканен от представители на международната параходна компания „Холанд Америка“ да защитава интересите на компанията в България.

Преди 7 години във Велико Търново бе открит музей на името на Марко Тотев. В него са подредени оригиналното му бюро от адвокатската кантора, мастилницата и библиотеката му, чиито лавици са пълни с правна литература на три езика. В експозицията са включени около 130 тома книги от личната библиотека на великотърновеца, върху които ясно личи печата му. Те са предоставени на музея от неговите единствени наследници.
Това е препечатка от интернет.

Добавено (27.07.2014, 19:22)
---------------------------------------------
Понеже смешките ми никога не са смешни, реших да напиша "несмешна смешка", която е дефинирана като такава. Та :
Приятели играят белот всяка събота вечер, в продължение на 20 години и винаги, всеки един разказва виц, който е научил през седмицата. Един от тях никога не казва вицове, но винаги се смее, дори преди да е свършил разказвача. Един ден на всички им писнало от това, приятеля им да си трае и го принудили да каже виц. Той започнал с думите " Ами ако не ви е смешно ? "
- Хайде казвай го де .
"Един човек си купил яйца от магазина, но като излязал паднал и ги счупил. Пауза.
" Е ? "
Ами аз зная още един, но пък не е толкова смешен.
Та и моите шеги.....

Съобщение редактирано от wrongdreamer - Неделя, 27.07.2014, 09:29

OrdonezДата: Сряда, 31.12.2014, 01:56 | Съобщение # 60
Лексус
Току-що завършил агроном съветва селянин:
– Господине, Вие не се съобразявате с науката и аз много ще се изненадам, ако от това дърво изкарате и два килограма круши!
– И аз много ще се изненадам, защото това не е круша, а череша.

Обявa във вестник:

На 27 години, висок и строен, в отлично здраве, дружелюбен, с чувство за хумор, материално осигурен.
Търся да закупя трактор, редосеялка и 2 бр. мотики.

Мъж и жена се прибират с каруцата от полето. Жената казала на мъжа си:
– Кажи ми, че ме обичаш!
– Обичам те, ма – разсеяно отвърнал мъжа.
– Моля те, кажи ми го пак! – настояла жената.
– Обичам те, обичам – казал пак мъжа.
– Искам пак да ми го кажеш… – простенала тя.
Мъжът се обърнал към нея и казал ядосано:
– Я ставай веднага от краставиците!

Фермер всеки ден носел в мандрата по около двеста литра мляко от най – високо качество. Хората не можели да спрат да се чудят, как я прави тая работа, след като имал само пет крави. Най – накрая един от тях се престрашил и го попитал направо, как става тоя номер.
– А, лесно – отвърнал фермерът – Просто всеки ден, като влизам сутринта в обора подвиквам – “Е, момичета, какво ще продаваме днес – мляко или говеждо? ”

Австралийски фермер забогатял от успешното отглеждане на овце и си купил “Ролс – Ройс” за колосална сума.
– Е, как е колата? За толкова пари трябва да е нещо страхотно? – питат го другите фермери.
– Великолепна е! Особено стъклото, което отделя шофьора от пътниците – направо е върхът!
– Какво пък толкова му е на това стъкло?
– Ами сега овцете не ми пречат да карам!

Форум Екзотик Плантс България » ФОРУМЕН ОФТОПИК » Отворено денонощно за скучаещи : » смешни неща (навсякъде от нета)
Страница 4 от 6«123456»
Търси: