Предложения за поредната сбирка на съфорумци - Page 3 - Форум Екзотик Плантс България
Петък, 09.12.2016, 10:59
Добре дошли Гост | RSS

Форум - Екзотик Плантс България

[ НОВИ МНЕНИЯ · СЪФОРУМЦИ · Правила на форума · ТЪРСАЧКА · RSS ]
Страница 3 от 5«12345»
Форум Екзотик Плантс България » ФОРУМЕН ОФТОПИК » Отворено денонощно за скучаещи : » Предложения за поредната сбирка на съфорумци (Обсъждане за мястото и времето на поредната сбирка)
Предложения за поредната сбирка на съфорумци
OrdonezДата: Вторник, 04.03.2014, 21:31 | Съобщение # 31
Лексус
Група: Администратори
Съобщения: 3764
Статус: Offline
аз само не разбрах за какво да се обаждам , тук съм вече , думайте smile

Титаник е създаден от професионалисти, а ноевия ковчег от аматьори :)

wrongdreamerДата: Вторник, 04.03.2014, 21:45 | Съобщение # 32
Лада
Група: Проверени
Съобщения: 889
Ами, ако ще идваш с кола, да се видим някъде, защото ще нося един много бодлив дракон за Иво и искам да го кача при теб.

Не можеш да разбудиш човек, който се преструва, че спи.

poj160arДата: Вторник, 04.03.2014, 21:50 | Съобщение # 33
Лексус
Група: Приятели
Съобщения: 2107
wrongdreamer, Митаче и аз ще дойда с моя кола, та като пристигна да ти звънна да го кача за да не товариш Гогата излишно. Ще тръгна към 7.00 часа от Ботевград и през "Кашана" и Карлово и с. Труд съм там на Аграта. Значи по принцип някъде около 9.30 - 10.00 часа ще съм на близък паркинг някъде надявам се де, че то ще е една гъчканица, мани мани. cool wink

Здравейте, приятели, пожелавам Ви много щастие, любов, здраве и бъдещи успехи!!!

Съобщение редактирано от poj160ar - Вторник, 04.03.2014, 21:51

wrongdreamerДата: Вторник, 04.03.2014, 22:05 | Съобщение # 34
Лада
Аз съм в противоположна посока. Затова питам дали можем да го качим на отиване. Иначе може и на връщане да го вземеш и оттам обратно. А резниците за Pepe ще ги нося.
Е, не е далече де. Просто с кола на панаира е доста трудно. Ние паркираме от другата страна на моста за без пари. Може и така да направя.

OrdonezДата: Вторник, 04.03.2014, 22:19 | Съобщение # 35
Лексус
Quote wrongdreamer ()
Ами, ако ще идваш с кола, да се видим някъде, защото ще нося един много бодлив дракон за Иво и искам да го кача при теб.

с кола ще съм, но с две седалки , с пикапа ще идвам , но нали си водя и мацка smile , та ще е трудно , но дайте акъл де, ако трябва да паля буса ? Инак растението мога да го кача на отиване , проблема е че нямам трета седалка .

poj160arДата: Вторник, 04.03.2014, 22:41 | Съобщение # 36
Лексус
Митаче, ами ако искаш не го взимай, а на връщане като си тръгнем ще те откарам и ще го взема "бодила". wink smile

Здравейте, приятели, пожелавам Ви много щастие, любов, здраве и бъдещи успехи!!!

reimbrantДата: Сряда, 05.03.2014, 22:47 | Съобщение # 37
Трабант
Съобщения: 141
Ето ги и най големите лъвове от Аграта,Най як е Адаша от Кричим ,няма две мнения,само мен ме няма понеже снимах ,ама гого ще добави снимки.
Прикачвания: 8312655.jpg(99Kb) · 5114665.jpg(114Kb)

За да победи злото,е необходимо само едно нещо-добрите хора да не правят нищо

peterstamovДата: Четвъртък, 06.03.2014, 00:46 | Съобщение # 38
Москвич
Съобщения: 248
Браво момци! Спартанци!
Тези от Пловдивския институт бяха ли там? Праскова Ласкава срещнахте ли?

May the Force be with you

OrdonezДата: Четвъртък, 06.03.2014, 08:32 | Съобщение # 39
Лексус
Тези от Пловдивския я нямаха Ласкава, но Рембрант ти намери и мисля ще ти я достави

Прикачвания: 6316033.jpg(229Kb)

reimbrantДата: Четвъртък, 06.03.2014, 08:52 | Съобщение # 40
Трабант
Съобщения: 141
peterstamov, Здравей Приятел,аз съм Райчо където споменах някъде в времето че ходя на Аграта заради пустата му ласкава ,понеже имаше преди 3 години,доста отзиви по вестниците и голяма реклама за нея ,а пък аз съм голям фен на прасковите и имам много дървета праскови.та две години все ги изпускам понеже много малко разсад вадеха,пък не съм се сещал направо в института да си взема ,както и да е пред една палата бяха насъбрани всичките овощари с фиданките и само при един се оказа че има,но на самите праскови нямаше табелки та не съм на сто процента сигурен дали е Ласкава.човека ми се видя добродушен и ме се ще да повярвам че не ме лъже.Каза ми така овощарския нямали тази година разсад и даже и не присъствали на Аграта,каза останаха ми няколко броики но малко по малки мога да ти ги дам на 3 лева и аз взех 3 броя, едната мога да ти я пратя на адрес ,ако имаш желание,попитах го за резистентноста към къдравоста,а тои ми каза ,,абе няма сорт на 100 процента резистентност но си е по устойчива от другите.Значи дават я много едра и устойчива на брашнеста мана и къдравост.оставям ти телефон и скайпове за връзка 0878894259 reimbrant raychoenchev

За да победи злото,е необходимо само едно нещо-добрите хора да не правят нищо

peterstamovДата: Четвъртък, 06.03.2014, 19:20 | Съобщение # 41
Москвич
Съобщения: 248
Райчо, пращам ти лично съобщение да не товарим темата!

May the Force be with you

wrongdreamerДата: Четвъртък, 18.02.2016, 08:02 | Съобщение # 42
Лада
Ordonez, махни от заглавието този номер едно и да стане "поредна" моля.
1. wrongdreamer,

ivobogДата: Четвъртък, 18.02.2016, 11:17 | Съобщение # 43
Симсон
Съобщения: 72
каква е практиката за организиране на срещата, ако има такава: делничен ден или събота/неделя?

poj160arДата: Четвъртък, 18.02.2016, 12:52 | Съобщение # 44
Лексус
Най-добре е да е в събота - 27.02.2016г., защото повечето хора ще са свободни. 28-ми е последен ден на Аграта и май не е подходящо за сбирка.

OrdonezДата: Четвъртък, 18.02.2016, 23:25 | Съобщение # 45
Лексус
Само да отбележа, аз съм на линия, знаете, първо обикаляме аграта, после сядаме някъде на раздумка, където ни е удобно , обикновенно някъде в Тракия, дано само времето е с нас и има слънце

Форум Екзотик Плантс България » ФОРУМЕН ОФТОПИК » Отворено денонощно за скучаещи : » Предложения за поредната сбирка на съфорумци (Обсъждане за мястото и времето на поредната сбирка)
Страница 3 от 5«12345»
Търси: