Бързи въпроси - бързи отговори ! - Page 3 - Форум Екзотик Плантс България
Петък, 09.12.2016, 11:00
Добре дошли Гост | RSS

Форум - Екзотик Плантс България

[ НОВИ МНЕНИЯ · СЪФОРУМЦИ · Правила на форума · ТЪРСАЧКА · RSS ]
Страница 3 от 3«123
Форум Екзотик Плантс България » ФОРУМЕН ОФТОПИК » Отворено денонощно за скучаещи : » Бързи въпроси - бързи отговори ! (Тук питаме всичко , което е извън темата флора.)
Бързи въпроси - бързи отговори !
OrdonezДата: Понеделник, 30.05.2016, 09:54 | Съобщение # 31
Лексус
Група: Администратори
Съобщения: 3764
Статус: Offline
wrongdreamer, няма да върже, иска кръстосано опрашване тази африканска слива

Титаник е създаден от професионалисти, а ноевия ковчег от аматьори :)

OrdonezДата: Понеделник, 30.05.2016, 09:58 | Съобщение # 32
Лексус
Група: Администратори
Съобщения: 3764
peterstamov, гледам на него филми безжично , като се споделя от лаптопа с cast to device, to - web os LG, въпроса ми е защо не прехвърля субтитрите и може ли да се направи на уиндос 10 да се подмени плеара от стандартния на ПОТ плеар примерно, защото стандартния не може да възпроизведе субките

Титаник е създаден от професионалисти, а ноевия ковчег от аматьори :)

peterstamovДата: Четвъртък, 02.06.2016, 23:29 | Съобщение # 33
Москвич
Група: Приятели
Съобщения: 248
Тръгва само видеото, така е! То самият техен плеър не ми пуска субтитрите. Разрешава се една опцийка да ги пуска ако са налични и пак избира кои да пуска - това на монитора не на ТВ! Куцо си е. Пишат че ще го оправят, но кога ..... Не може да се смени плеъра.

Аз ползвам програмка - викат им DLNA. Като този "Домашний медиа-сервер" - безплатен на руски! Объркващо меню и стартира някой процеси които натоварват повече. Работи добре.

LG си имат техен софт "LG SmartShare" - не го бях пробвал. Сега го сложих за 2 минути - субовете вървят. Спря да работи cast to device - играчка докато го върна да работи. Може би софта на LG го блокира(замества).

cast to device е доста удобна. Имаш вариант да ползваш софт който вкарва, интегрира субовете в картината и става един видео файл. Тогава ще се показват защото са част от стрийма!

May the Force be with you

Съобщение редактирано от peterstamov - Четвъртък, 02.06.2016, 23:30

Форум Екзотик Плантс България » ФОРУМЕН ОФТОПИК » Отворено денонощно за скучаещи : » Бързи въпроси - бързи отговори ! (Тук питаме всичко , което е извън темата флора.)
Страница 3 от 3«123
Търси: