Pawpaw фестивал Холандия 2017 - Форум Екзотик Плантс България
Четвъртък, 27.07.2017, 07:41
Добре дошли Гост | RSS

Форум - Екзотик Плантс България

[ НОВИ МНЕНИЯ · СЪФОРУМЦИ · Правила на форума · ТЪРСАЧКА · RSS ]
Страница 1 от 11
Форум Екзотик Плантс България » ФОРУМЕН ОФТОПИК » Отворено денонощно за скучаещи : » Pawpaw фестивал Холандия 2017 (Групово посещение на фестивала в Холандия)
Pawpaw фестивал Холандия 2017
OrdonezДата: Четвъртък, 15.06.2017, 22:57 | Съобщение # 1
Лексус
Група: Администратори
Съобщения: 3803
Статус: Offline

Здравейте приятели, имам официална покана от организаторите на фестивала в Холандия и това е причината да отворя тази тема.

Имам предложение: мога да отида сам с преводач, но мога и да пътувам с автомобила си при условие че се съберем 5 човека.
Условия за пътуване с автомобил :
Аз пътувам с преводач при условие, че не се появи желаещ с добър английски да пътува с нас, който ще играе и ролята на преводач, примерно като Дриймъра. Пътуването ще се осъществи с луксозен нов джип, комфортен с всички удобства плюс интернет, телевизия, климатична система , видео монитори и други глезотии. Самолетния билет за отиване и връщане е 150 евро в двете посоки. Но със самолета няма да имаме възможност да си донесем растения каквито желаем, а и с автомобила ще можем да спрем в разсадник в Швейцария примерно, като ще можем да пренощуваме безплатно при вуйчо ми в неговия гаст хаус в Шварцвалд или в апартамент, това ще се реши в движение.

Графика е следния : Тръгване на 19 октомври четвъртък от град Пловдив.Пътуване цял ден и цяла нощ. Сутринта на 20 ти октомври сме в Швейцария, по пътя ще решим кой разсадник да посетим, може и Лубера, както дойде, можем да пренощуваме в Швейцария и рано на 21 заминаваме за Холандия за градчето Nijverdal , където ще се проведе фестивала. Можем да пътуваме през ноща, за да не губим ценно време в спане, в джима е широко и може да се спи :), ако решим можем да спим в Холандия някъде по пътя има доста мотели, мога да проверя или Хостели за цени и да резервирам. На 22 ри е фестивала, ще присъстват доста ерудирани специалисти по темата от Германия, Русия, Италия, Холандия и САЩ. Мисля, че не е изключено и Питърсън да присъства, но това ще се разбере в последствие.
Очаквам мнения по темата, за сега съм само аз, ако не се съберем 5 човека, а сме примерно 4 ри, аз ще запълня едно място с преводач, с който съм разговарял вече.
Забележка : Изчислил съм маршрута с обиколките е точно 5000 км отиване и връщане,
това прави 500 литра гориво, разделено на 5 човека по 100 литра гориво на човек или по 200 лв, което е доста по евтино от самолетния билет.
Прикачвания: 1098378.jpg(46Kb)

Титаник е създаден от професионалисти, а ноевия ковчег от аматьори :)

OrdonezДата: Четвъртък, 15.06.2017, 23:37 | Съобщение # 2
Лексус
Така... намерих хотел и то много добър , цена за 5 човека в една двойна и една тройна стая за две нощувки е 669 лв с включени две закуски, по мои сметки това прави по 67 лв на човек на вечер или 134 лв на човек за две нощувки, а именно на 21 ви срещу 22 ри октомври и 22 ри срещу 23 ти октомври. Хотела се намира на 18 км от Ниевердал, но е най добрата оферта за 34 евро на нощ, повярвайте ми и в Гърция няма, какво говорим за този холандски лукс.
ето линка МАРКИРАЙ ТУК

Снимки на хотела

OrdonezДата: Четвъртък, 15.06.2017, 23:49 | Съобщение # 3
Лексус
Има и по евтино, къща тип бунгало за 6 човека за две нощувки само 274 лвза целия период , това прави по 27 лв на човек на вечер, което си е направо смешно, ето линка МАРКИРАЙ ТУК

И малко снимки

Ако има желаещи, можете да потърсите и вие, ако не... ще разказвам със снимки smile

OrdonezДата: Неделя, 18.06.2017, 21:10 | Съобщение # 4
Лексус
Приятели, официално са ми потвърдили Дриймъра ( който има проблем и не може да си влезе в профила ) , Коцето и Илко, така, че за едната кола ставаме точно 4 ма с мен, търси се още един човек... ако има повече желаещи, може да пътуваме с два автомобила smile и така да увеличим групата.

Форум Екзотик Плантс България » ФОРУМЕН ОФТОПИК » Отворено денонощно за скучаещи : » Pawpaw фестивал Холандия 2017 (Групово посещение на фестивала в Холандия)
Страница 1 от 11
Търси: