Списък на наличните цитруси в онлайн магазина - Форум Екзотик Плантс България
Понеделник, 05.12.2016, 07:32
Добре дошли Гост | RSS

Форум - Екзотик Плантс България

[ НОВИ МНЕНИЯ · СЪФОРУМЦИ · Правила на форума · ТЪРСАЧКА · RSS ]
Страница 1 от 11
Форум Екзотик Плантс България » ПЛОДНИ РАСТЕНИЯ - СРЕДИЗЕМНОМОРСКИ И УМЕРЕН КЛИМАТ » ЦИТРУСИ - CITRUS » Списък на наличните цитруси в онлайн магазина
Списък на наличните цитруси в онлайн магазина
OrdonezДата: Вторник, 19.02.2013, 03:06 | Съобщение # 1
Лексус
Група: Администратори
Съобщения: 3764
Статус: Offline
Списък на цитрусите в нашия магазин и на тези които за в бъдеще ще предложим

Citrus aurantium - Sour Orange - разполагаме с Бергамот и Неранзия
Citrus sinensis - Orange - разполагаме , Навел, Мерлин и Критски
Citrus reticulata - Mandarin Orange -разполагаме, Нова, Клементина, Сатсума
Citrus reticulata x Citrus sinensis - Tangor - имаме направена заявка за растения, очакваме доставка.
Citrus maxima - Pummelo - разполагаме с присадени наши растения (присадени март 2012 година)
Citrus paradisi - Grapefruit - разполагаме с най сладкия и сочен сорт жълти грейпфрути, но с дебела кора.
Citrus paradisi x Citrus reticulata - Tangelo - имаме само запитване , за сега няма изгледи да разполагаме с този вид
Citrus paradisi x Citrus sinensis - Orangelo - много труден за намиране , за сега няма изгледи да се снабдим с този вид
Citrus limon - Lemon - рзполагаме с няколко сорта, внос , различни възрасти
Citrus aurantifolia - Mexican Lime - разполагаме с този вид
Citrus latifolia - Tahiti Lime - разполагаме с този вид, но не целогодишно.
Citrus limettioides - Sweet Lime - за сега имаме само запитвания, очакваме скоро доставка , но не по рано от април 2013
Citrus mitis x Citrofortunella mitis - Calamondin - разполагаме с различни възрасти растения.
Citus x limonia - Mandarin Lime - много труден за намиране , за сега няма изгледи да се снабдим с този вид
Citrus medica - Citron - разполагаме с два сорта, единия целогодишно
Fortunella sp. - Kumquat - разполагаме само със сорт Нагами
Citrus japonica × Citrus aurantiifolia - Limequat - разполагаме с две възрасти, растения

Титаник е създаден от професионалисти, а ноевия ковчег от аматьори :)

OrdonezДата: Неделя, 07.04.2013, 01:00 | Съобщение # 2
Лексус
Списък на цитрусите в нашия магазин в момента

1. Citrus aurantium - Sour Orange - Бергамот - 200 см височина - контейнер 12 литра - 49 лв
2. Citrus aurantium - Sour Orange - Севилски портокал - 130 см височина - контейнер 6 литра - 21 лв
3. Citrus sinensis - Orange - Навел, Мерлин - 170 см височина - контейнер 8 литра - 25 лв
4. Citrus reticulata - Mandarinе - Нова - 170 см височина - контейнер 8 литра - 25 лв
5. Citrus Clementine - Клементина - 170 см височина - контейнер 12 литра - 49 лв
6. Citrus Clementine - Клементина - 170 см височина - контейнер 8 литра - 25 лв
7. Citrus reticulata x Citrus sinensis - Tangor - ще ги предлагаме от есента на 2013 година, произведени в BEPC (Bulgarian Exotic Plants Center)
8. Citrus maxima - Pummelo - ще ги предлагаме от есента на 2013 година, произведени в BEPC (Bulgarian Exotic Plants Center)
9. Citrus paradisi - Grapefruit - сладък жълт сорт - 150 см, контейнер 4 литра "пластик" - 29 лв
10. Citrus limon - Lemon Quatro Stagioni (четири сезона) 170 см височина - 8 литра контейнер - 25 лв
11. Citrus limon - Lemon Lunario - 150 см височина - 12 литра контейнер - 49 лв
12. Citrus aurantifolia - Mexican Lime -150 см височина - 12 литра контейнер 49 лв
13. Citrus latifolia - Tahiti Lime - разполагаме с този вид, но не целогодишно - 4 литра контейнер - 21 лв
14. Citrus mitis x Citrofortunella mitis - Calamondin - 100 см височина - 6 литра контейнер - 21 лв
15. Citrus medica - Citron - 150 см височина - 4 литра контейнер 29 лв
16 . Fortunella sp. - Kumquat - 150 см височина , Топиари форма - 8 литра контейнер 39 лв
17. Citrus japonica × Citrus aurantiifolia - Limequat - 50 см височина на растенията - 4 литра контейнер 21 лв

С това голямо разнообразие се стараем да задоволим всеки вкус и предпочитания. Постоянна наличност на всички тези видове цитруси, това автоматично ни прави номер 1 в България по разнообразие на този вид растения

OrdonezДата: Четвъртък, 27.02.2014, 23:35 | Съобщение # 3
Лексус
Внасяме тази седмица Кумкуати, плододаващи сладки плодове , качвам снимки на плодовете им

Цената на плододаващи растения с височина 120 см ще бъде 29 лв с дебелина на подложката минимум 2 - 3 см, промоцията ще важи до края на месец март. Сортовете ще упоменем в магазина . И трите сорта се класифицират като изключителни, както на вкус така и на студоустойчивост

Забележка : това са хибриди
Fortunela Margarita big x Clementine
margarite big x limone

ако имам правописна грешка, нормално е това ми е продиктувано по телефона, така че подробно и точно инфо от производителя в края на седмицата.
Прикачвания: 0637635.jpg(64Kb) · 6707029.jpg(66Kb) · 0690352.jpg(60Kb)

MartiДата: Понеделник, 10.03.2014, 21:46 | Съобщение # 4
Трабант
Група: Проверени
Съобщения: 183
здравей, може ли снимки на Кумкуатите.

OrdonezДата: Понеделник, 10.03.2014, 22:26 | Съобщение # 5
Лексус
разкошни са, снимки на тях нямам имам една обща снимка където може и да се видят , момент, някъде в центъра се виждат и в дясно трябва да има още

Прикачвания: 2264139.jpg(322Kb)

pepeДата: Вторник, 11.03.2014, 12:29 | Съобщение # 6
Москвич
Съобщения: 349
Ordonez много го харесах Нагамито и смятам да му взема още едно ти какво ще препоръчаш между
Quote Ordonez ()
Fortunela Margarita big x Clementine
margarite big x limone

аз май клоня към първото по сладичко ще е сякаш?Те с доставката на 15-16 ли идват?

OrdonezДата: Вторник, 11.03.2014, 18:30 | Съобщение # 7
Лексус
Като вкус по добро от нагамито няма, останалото е повече за колекционери, ако смяташ да колекционираш става, инак на вкус са далеч, да, в неделя живи и здрави са в Бг, но са малко по дребни растенията от нагамитата и подложката им е друга , ще опиша по подробно като ги докарам.

ПС: не че са по дребни, а присадката им е доста по ниско на около 15 см височина, докато на тези е по високо и на мен лично по ми харесва с по висока пеисадка

MartiДата: Вторник, 11.03.2014, 19:18 | Съобщение # 8
Трабант
Здрасти, видях ги, а искам да те попитам дали имаш по стари екземпляри ? имам предвид като мандарината дето ми прати.

OrdonezДата: Вторник, 11.03.2014, 19:20 | Съобщение # 9
Лексус
Имам, за цена не ме питай :), до седмица две ще ги кача в магазина , няма да са по скъпи от колегите ни , а напротив

pepeДата: Вторник, 11.03.2014, 21:32 | Съобщение # 10
Москвич
Съобщения: 349
Ааа не не съм колекционер ще те послушам.

Добавено (11.03.2014, 20:32)
---------------------------------------------
Ааа не не съм колекционер ще те послушам.

OrdonezДата: Сряда, 12.03.2014, 00:22 | Съобщение # 11
Лексус
В неделя за всички любители на дуарф растенията ще имат възможост да се снабдят с възрастни цитруси в компактни форми , ето ви актуални снимки на наличните дуарф цитруси

Лайм отрупан с плодове

Прикачвания: 3617966.jpg(162Kb) · 5727116.jpg(160Kb) · 1204198.jpg(156Kb) · 1324627.jpg(150Kb)

MartiДата: Четвъртък, 20.03.2014, 14:04 | Съобщение # 12
Трабант
Здравей,исках да те попитам дали си качил снимки на по възрастни растения ?

lukytoДата: Събота, 14.06.2014, 19:14 | Съобщение # 13
Симсон
Съобщения: 28
Отпреди имаше лимон лунарио,сега има ли,че не го виждам в онлайн магазина?

reimbrantДата: Неделя, 15.06.2014, 13:04 | Съобщение # 14
Трабант
Съобщения: 141
Лаймът и Адамополу целите в плодчета,задържани.Севилският портокал засаден януари месец без никаква защита изкара продължителният студ от минус 6 градуса който беше седмица и половина без никакви поражения ,сега прави яко прираст и натежава и затова съм го привързал с колчета .Сатсумата по същият начин изкара зимата сега е цялата в плодчета.Понцирус трифоля скоро ще бъде присаден ама се чудя на какво на севилски или сатсума,ще видим какво ще сънуваме,за всеки случай съм насял и два реда с малки летящи дракончета за да ги използвам за подложка на бъдещи цитруси
Прикачвания: 9346877.jpg(112Kb) · 4742895.jpg(99Kb) · 7072362.jpg(134Kb) · 2405601.jpg(78Kb) · 3948272.jpg(76Kb) · 6977005.jpg(130Kb) · 3228741.jpg(127Kb) · 7483203.jpg(111Kb)

За да победи злото,е необходимо само едно нещо-добрите хора да не правят нищо

Форум Екзотик Плантс България » ПЛОДНИ РАСТЕНИЯ - СРЕДИЗЕМНОМОРСКИ И УМЕРЕН КЛИМАТ » ЦИТРУСИ - CITRUS » Списък на наличните цитруси в онлайн магазина
Страница 1 от 11
Търси: