MANGIFERA indica - Page 8 - Форум Екзотик Плантс България
Понеделник, 05.12.2016, 07:30
Добре дошли Гост | RSS

Форум - Екзотик Плантс България

[ НОВИ МНЕНИЯ · СЪФОРУМЦИ · Правила на форума · ТЪРСАЧКА · RSS ]
Страница 8 от 8«12678
Модератор на форума: Ordonez 
Форум Екзотик Плантс България » ПЛОДНИ РАСТЕНИЯ - ТРОПИК И СУБТРОПИК » РАЗДЕЛ - ТРОПИК И СУБТРОПИК » MANGIFERA indica ((Mango) Манго)
MANGIFERA indica
pepeДата: Неделя, 05.07.2015, 11:12 | Съобщение # 106
Москвич
Група: Проверени
Съобщения: 349
Статус: Offline
Имам 4 семенака и всичките развиват това заболяване дето ти го имаш но видях отдолу при мен има белезникав налеп ГЪБИ СА и е прав Дриймъра атака с фунгицид моите нямат 1 година ще ги пръскам както пръскам лозето с комбинации снимки и аз ще пусна .Но при мен ти държах малко на по сенчесто нали са уж малки заедно с личитата и са СГЪБЯСАЛИ.Ще пробвам със Скор на първо време ама и содата дето пише Дриймъра ще я пусна в действие.Абе проблеми вместо първата година да станат 40 метра на височина ... те ще ми мрат angry

pistoleroДата: Събота, 11.07.2015, 14:51 | Съобщение # 107
Симсон
Група: Приятели
Съобщения: 49
Здравейте, отдавна не съм влизал в сайта, но да споделя, че моето манго загина точно по начина, описан от wrongdreamer. Първо в края на есента, началото на зимата към ноември изведнъж реши да вади цветонос, поцъфтя, даже няколко микроскопични завръзчета към началото на декември видях и след няколко дена цветоноса почна да почернява отгоре надолу, листата масово увяхнаха. Докато се усетя да пръсна с фунгицид след два дена вече беше късно... почнахда режа до здраво, но уви такова не намерих.
Та, благодаря на wrongdreamer, поне, че ми се изясни чак сега коя гад ми утрепа мангалчето.

wrongdreamerДата: Неделя, 12.07.2015, 08:53 | Съобщение # 108
Лада
Съобщения: 889
KpaTyH, Измий всички листа с разтвор - 1 чл сода на литър вода, после обърни внимание дали ще спрат петната.

Не можеш да разбудиш човек, който се преструва, че спи.

KpaTyHДата: Понеделник, 13.07.2015, 11:19 | Съобщение # 109
Симсон
Съобщения: 30
Непременно smile ще пиша какъв е резултата после smile Благодаря

Форум Екзотик Плантс България » ПЛОДНИ РАСТЕНИЯ - ТРОПИК И СУБТРОПИК » РАЗДЕЛ - ТРОПИК И СУБТРОПИК » MANGIFERA indica ((Mango) Манго)
Страница 8 от 8«12678
Търси: