Колко може да се продават Вашингтонии с този размер. - Page 2 - Форум Екзотик Плантс България
Понеделник, 05.12.2016, 07:31
Добре дошли Гост | RSS

Форум - Екзотик Плантс България

[ НОВИ МНЕНИЯ · СЪФОРУМЦИ · Правила на форума · ТЪРСАЧКА · RSS ]
Страница 2 от 2«12
Форум Екзотик Плантс България » Въпроси и отговори / Questions and Answers » Въпроси отнасящи се до растенията » Колко може да се продават Вашингтонии с този размер. (Проучване)
Колко може да се продават Вашингтонии с този размер.
Блокиран3Дата: Сряда, 06.02.2013, 00:19 | Съобщение # 16
Москвич
Група: Блокирани
Съобщения: 311
Статус: Offline
Ordonez, Може ли пак да прЪдложа една идея ?

..................... Всеки съфорумник който активно участва ФъФ развитието на форума със своите съвети и разумни идеи, ще получи право на ???? Ен броя
Отстъпки, и подарък еди ква си вашинктония или правото да закупи ЕН броя на еди кВа си цена .

Айдеее пак изкарах една ракия cool

София\Горни Лозен/680м.н.в./42.606327°, 23.463299° /
LZ1LPK, A1(Rh-)http://exotic.bg/

OrdonezДата: Сряда, 06.02.2013, 00:29 | Съобщение # 17
Лексус
Група: Администратори
Съобщения: 3764
Да това е неминуемо , работя по темата , мисля със затолянето на времето и бума който съм спретнал с Юбеите,което буквално съм убеден че ще избие рибата, както я избихме миналата година с двуметровите Бугита на 15 лв, при условие че под 60 и нагоре никъде не видях, та почти непрекъснато мисля по темата , най лошото обаче е че най търсеното не може да се промотира , понеже ни късат главата особено с донътсите и другите лицензирани особено на Витроплант, та за това се отказах от това и намерих ниша със Сабал Палмето, (един прекрасен вид) , Филифери и Трахикарпуси (големи). Които буквално са с точно 60% по ниски цени за размер - контейнер , размер стъбла и най важното хранени и в свеж вид от който и да е друг разсадник в БГ, макар на всички да ни е ясно че 90% от растенията в тъй наречените разсадници се внася. Та , ще се съобразя с предложението ти , може да се помисли по въпроса и в тази посока.
Между другото , пак се отплеснах в описане cool

Титаник е създаден от професионалисти, а ноевия ковчег от аматьори :)

RossindaДата: Сряда, 06.02.2013, 00:39 | Съобщение # 18
Симсон
Група: Блокирани
Съобщения: 22
Quote (Ordonez)
Всеки съфорумник който активно участва ФъФ развитието на форума със своите съвети и разумни идеи, ще получи право на ???? Ен броя
Отстъпки, и подарък еди ква си вашинктония или правото да закупи ЕН броя на еди кВа си цена .

ЧИЧО ЛЮБО, ще прежаля някоя ракия , ама може ли твоите мнения и съвети , да ги делим с теб на две, щото аз още съм много боса с тия цитруси и подобни, виж ако трябва за краставици и домати и други зарзавати, да казвам и за цветя и автомобили, съм насреща, ама с палмите и лимоните, трябва малко да наваксам... biggrin

nadysevdoДата: Сряда, 06.02.2013, 21:44 | Съобщение # 19
Симсон
Група: Проверени
Съобщения: 17
Здравейте на всички! Искам да споделя колко съм щастлива,че попаднах сред вас! Запленена съм от всичко,което предлага сайта! Надявам се с ваша помощ да успея да започна да отглеждам част от екзотичните растения,които предлага Ordonez. Аз съм любител на кактусите, но преоткрих нова страст,благодарение на вас. tongue

Съобщение редактирано от nadysevdo - Сряда, 06.02.2013, 21:48

OrdonezДата: Сряда, 06.02.2013, 23:09 | Съобщение # 20
Лексус
Група: Администратори
Съобщения: 3764
nadysevdo, Здравей колежке, ние тук така се наричаме, радваме се на всяко ново женско попълнение като бебе на биберон cool

Титаник е създаден от професионалисти, а ноевия ковчег от аматьори :)

Форум Екзотик Плантс България » Въпроси и отговори / Questions and Answers » Въпроси отнасящи се до растенията » Колко може да се продават Вашингтонии с този размер. (Проучване)
Страница 2 от 2«12
Търси: