Стимулатор за Коренов Растеж - Page 2 - Форум Екзотик Плантс България
Петък, 09.12.2016, 12:43
Добре дошли Гост | RSS

Форум - Екзотик Плантс България

[ НОВИ МНЕНИЯ · СЪФОРУМЦИ · Правила на форума · ТЪРСАЧКА · RSS ]
Страница 2 от 2«12
Форум Екзотик Плантс България » Въпроси и отговори / Questions and Answers » Въпроси отнасящи се до растенията » Стимулатор за Коренов Растеж
Стимулатор за Коренов Растеж
OrdonezДата: Петък, 11.12.2015, 00:30 | Съобщение # 16
Лексус
Група: Администратори
Съобщения: 3764
Статус: Offline
тера, много добро инфо, благодарско, ако може и снимки на резултатите , всичко ще е по пригледно за нас и ще си направим изводите, благодаря предварително

Титаник е създаден от професионалисти, а ноевия ковчег от аматьори :)

poj160arДата: Петък, 11.12.2015, 12:06 | Съобщение # 17
Лексус
Група: Приятели
Съобщения: 2107
То, като гледам и цената им е добра, но знаем, че в повечето случаи всичко ефтино е некачествено. B)
Наистина би било добре да се покаже снимков материал на растения, на коието им е въздействано с продуктите, които предлага основно например "Растена" - Варна. Е,и другаде ги има де. cool

Здравейте, приятели, пожелавам Ви много щастие, любов, здраве и бъдещи успехи!!!

Съобщение редактирано от poj160ar - Петък, 11.12.2015, 12:07

pepeДата: Понеделник, 14.12.2015, 14:26 | Съобщение # 18
Москвич
Група: Проверени
Съобщения: 349
Аз писах ,че съм ги пробвал на резници от смокиня но заспали през зимата успеваемост 0 % но може би трябва да пробвам със живи резници тази година ще пробвам с живи.Защо със смокини ли? Ами уж най лесно прихващат.Възможно е ,че не съм казвал правилното стихотворение и без три пъти да се завъртя ги слагах...За Био бъза ги пробвах три растения едното с нищо торено другото с кристалон зелен а третото с Бъза и учудващо за ужас на растенията кристалона спечели.Цитрусчета бяха на две години от семка правени.Искам да съм честен дакрай Другите две растения бяха на второ място .С една дума Бъза не пречи biggrin !

peterstamovДата: Понеделник, 28.12.2015, 00:14 | Съобщение # 19
Москвич
Съобщения: 248
Нека ги сложа тези два линка тук че да не ми се загубят....

servovendi

massspectrumbotanicals
В описанието надолу по таблици има много добра информация!

Още малко...
Keiki Paste- хм ланолина око го бръкна с IBA и съм готов.
6-8000ppm за Киви!

May the Force be with you

Съобщение редактирано от peterstamov - Понеделник, 28.12.2015, 00:37

OrdonezДата: Понеделник, 28.12.2015, 19:55 | Съобщение # 20
Лексус
Група: Администратори
Съобщения: 3764
Усещам , как скоро ще ти дойда на гости, да видя какви ги вършиш. Между другото Асимина трилоба се размножава успешно с резници, но за съжаление, аз не знам как, мисля, че само със зелени, вече има и успех в България, скоро смятам да отида да видя на живо технологията. Италианците не казват каква е , така, че не мога да ви дам инфо на този етап колеги

Титаник е създаден от професионалисти, а ноевия ковчег от аматьори :)

peterstamovДата: Вторник, 29.12.2015, 22:37 | Съобщение # 21
Москвич
Съобщения: 248
Аааа, балкана пази своите тайни!

Шегувам се, нищо нямам за вършене. Наумил съм някой работи, но нямам материал.
Ако сложим графа "трудни за вкореняване" и ако Асимината наистина става, то имам идея, ноооооооооо - нямам материаллл smile

В повечето проучвания са описани методи при вкореняването, където си ползват чист хормон и си топят там........по този начин можеш да си дозираш нужната концентрация за всеки вид и род!

May the Force be with you

ronintigerДата: Четвъртък, 14.01.2016, 23:20 | Съобщение # 22
Балканче
Съобщения: 9
Ordonez,понеже се интересуваш от видими резултати при вкореняването ще споделя два такива забелязани при мен:
1.Случайно бучната лозева пръчка на около15-20 см. в почвата като маркер на поредната ми бразда с картофи за мое учудване наесен като я извадих беше с много гъста коренова брада и дължина около 40 см.Не съм виждал до сега такъв корен на лоза произведена в лицензиран разсадник!
2.Салатния ми боб /мисля,че е смилянски сорт/ катери вейки по 7 м.,отрупва се с шушулки,а на есен като дойде време - тези, които не съм могъл да обера със стълбата ги прибирам като поваля вейката,а коренищата му са дебели и мощни като японска Дайкона - вадя ги или с правата лопата или кирката.
Не е вносен препарат,а сам си го произвеждам.Материал за него има в изобилие,само трябва предварително да се зареди например в пластмасов бидон за твоите нужди.Ако си заинтерисован пиши на лични и ще ти обясня как се получава!

poj160arДата: Петък, 15.01.2016, 14:38 | Съобщение # 23
Лексус
Съобщения: 2107
ronintiger, привет. Моля сподели наученото ... ние тук сме единни и задружни. С радост ще научим нещо ново и полезно, пък и ти ако имаш нужда от помощ ни питай без да се срамуваш! wink Всеки все с по някаква полезна информация ще допълни твоята инфо кутийка. biggrin

Здравейте, приятели, пожелавам Ви много щастие, любов, здраве и бъдещи успехи!!!

goshotanchevДата: Неделя, 21.02.2016, 18:17 | Съобщение # 24
Симсон
Съобщения: 35
ronintiger, би ли споделил с какво третира лозовата пръчка ?

wrongdreamerДата: Неделя, 21.02.2016, 23:42 | Съобщение # 25
Лада
Съобщения: 889
С нищо. Бобовите създават натрупване на азот в корените и стъблото. Просто ги наторява обилно. Има много симбиозни растения и тези са две от тях.
Като чушки и чубрица, зеле и моркови,цвекло и праз и т.н.
Сорта няма значение, в случая боба е много голям и това помага повече от един пешак.

Не можеш да разбудиш човек, който се преструва, че спи.

Форум Екзотик Плантс България » Въпроси и отговори / Questions and Answers » Въпроси отнасящи се до растенията » Стимулатор за Коренов Растеж
Страница 2 от 2«12
Търси: