Въпроси отнасящи се до растенията и тяхната доставка - Page 3 - Форум Екзотик Плантс България
Петък, 09.12.2016, 07:06
Добре дошли Гост | RSS

Форум - Екзотик Плантс България

[ НОВИ МНЕНИЯ · СЪФОРУМЦИ · Правила на форума · ТЪРСАЧКА · RSS ]
Страница 3 от 3«123
Форум Екзотик Плантс България » Въпроси и отговори / Questions and Answers » Въпроси отнасящи се до растенията » Въпроси отнасящи се до растенията и тяхната доставка (Въпроси свързани с магазина и видовете)
Въпроси отнасящи се до растенията и тяхната доставка
OrdonezДата: Вторник, 10.04.2012, 10:53 | Съобщение # 31
Лексус
Група: Администратори
Съобщения: 3764
Статус: Offline
4 месечен посадъчен материал , могат да се садят в градината, най рано есента 2012. Евентуално плододаване 2014

Титаник е създаден от професионалисти, а ноевия ковчег от аматьори :)

azaliaДата: Петък, 08.02.2013, 11:06 | Съобщение # 32
Симсон
Група: Проверени
Съобщения: 25
Здравей!Интересувам се от гарденията какви са цветовете и-кичести ли са.Китайският банан -от 21 лв.след колко време ще започне да дава плод?И евентуално колко би струвал транспортът на двете растения до гр.Ахтопол чрез куриерска фирма-в Ахтопол има офис само Еконт/до адрес/.Поздрави от мен Светла/azalia/

OrdonezДата: Петък, 08.02.2013, 14:04 | Съобщение # 33
Лексус
Група: Администратори
Съобщения: 3764
Quote (azalia)
Здравей!Интересувам се от гарденията какви са цветовете и-кичести ли са.Китайският банан -от 21 лв.след колко време ще започне да дава плод?И евентуално колко би струвал транспортът на двете растения до гр.Ахтопол чрез куриерска фирма-в Ахтопол има офис само Еконт/до адрес/.Поздрави от мен Светла/azalia/

Гардениите ни са с кичести кремави цветове, Росинда има от нашите гардении , тя може да се изкаже за вида им, ако се не лъжа. Китайския банан, Златния лотус е в предцъфтежна фаза, някои от растенията има вероятност още тази година да дадат цвят други догодина, ако го гледате при благоприятни условия, ризомите са възрастни, така че шанса е голям. Транспорта до Ахтопол не мога да ви сметна , но работим по договор със СПИДИ и ползвате 30% отстъпка от цената за транспорта. Така че като смятате намалете 30% от крайния резултат Тези две растения ще тежат около 6-7 килограма максимум има си калкулатор в техния сайт сметнете доставката от Офис Пловдив (понеже ние изпращаме растенията всеки ден от офис, за да може на вас да ви излиза по евтино).
Спиди доставя до Ахтопол до врата... няма проблем, смятате офис Пловдив - врата Ахтопол

Титаник е създаден от професионалисти, а ноевия ковчег от аматьори :)

GardeniaДата: Петък, 08.02.2013, 15:38 | Съобщение # 34
Симсон
Група: Блокирани
Съобщения: 24
Така изглеждаше моята миналия месец - сплетено стъбло от Е-магазина. Снимана е отгоре, за да се види как е напъпила.
Прикачвания: 5779061.jpg(78Kb)

RossindaДата: Петък, 08.02.2013, 18:23 | Съобщение # 35
Симсон
Група: Блокирани
Съобщения: 22
Моята за месец откак ми я изпрати Жоро, порастна с повече от 4 пръста , пусна много разклонения и оформи и продължава да оформя много цветове.. Впечатлена съм на макс, поради факта, че в Годините при цялото си старание съм уморила две Гардении от цветарски магазини, а това е любимото ми цвете. Този път явно и намерих точното място и и отгатнах точните желания... biggrin

Форум Екзотик Плантс България » Въпроси и отговори / Questions and Answers » Въпроси отнасящи се до растенията » Въпроси отнасящи се до растенията и тяхната доставка (Въпроси свързани с магазина и видовете)
Страница 3 от 3«123
Търси: