СПИСЪК ЗА ЧИА - Page 2 - Форум Екзотик Плантс България
Неделя, 04.12.2016, 17:22
Добре дошли Гост | RSS

Форум - Екзотик Плантс България

[ НОВИ МНЕНИЯ · СЪФОРУМЦИ · Правила на форума · ТЪРСАЧКА · RSS ]
Страница 2 от 3«123»
Форум Екзотик Плантс България » ДЕКОРАТИВНИ ДЪРВЕТА И ХРАСТИ (УМЕРЕН КЛИМАТ) » ХРАСТИ » СПИСЪК ЗА ЧИА
СПИСЪК ЗА ЧИА
reimbrantДата: Събота, 08.02.2014, 11:36 | Съобщение # 16
Трабант
Група: Проверени
Съобщения: 141
Статус: Offline
Паула фруутс ЕООД-Враца,Враца Младост 5-а,мол Калин Иванов. Официален вносител на Годжи бери,диетични семена,екзотични семена,екзотични сушени плодове и ядки. телефони---0889630101,0876630103,0897830364. paula_fruits@abv.bg с наложно плащане,до офис на еконд-1кг. 4 лв.,2 кг.5 лв,до адрес 1кг.-6лв.,2кг.-8лв.,,, при 3 кгбезплатно до офисна еконд.Значи това да данните от контактите,запалихте ме и мен и аз си взимам едно кило за резерва и ще питам приятел и той може да поиска.най добрият вариянт е няколко човека от един град и близки села да се съберат за 3 кила и им идва на 30лв без транспортни,така че пробваите с приятели ,съмишленици колеги ,роднини.Иначе аз съм съгласен да направя поръчката и да се занимая с нещата имам свободно време бол .Утре сутринта слизам от балкана за 8 дни почивка така че светът е мой и аз съм ваш biggrin Чао за сега и специален поздрав за всички бегачи на кратки растояния ха ха ха http://www.vbox7.com/play:2b1d540a

За да победи злото,е необходимо само едно нещо-добрите хора да не правят нищо

OrdonezДата: Събота, 08.02.2014, 12:25 | Съобщение # 17
Лексус
Група: Администратори
Съобщения: 3764
значи ние майните от Пловдив се комбинираме, Дримъра и адаша от Кричим , яснооо, мерси

Титаник е създаден от професионалисти, а ноевия ковчег от аматьори :)

poj160arДата: Събота, 08.02.2014, 18:04 | Съобщение # 18
Лексус
Група: Приятели
Съобщения: 2107
Ооооо, аз съм лесен тогава, че Враца е близо до мен. Имам познати, които често пътуват натам и ще им поръчам когато съм готов. biggrin

Здравейте, приятели, пожелавам Ви много щастие, любов, здраве и бъдещи успехи!!!

reimbrantДата: Събота, 08.02.2014, 21:27 | Съобщение # 19
Трабант
Значе ако се поръчат 3 кг. идват точно за 90 лв с безплатен транспорт по цялата страна или 30 лева за килограм чисто,затова е най добре от един град да се поръчат поне 3 кила за да ви излезне 30 лева за килограм.става въпрос до офис на еконт

poj160arДата: Неделя, 09.02.2014, 00:05 | Съобщение # 20
Лексус
Е, да но аз съм най-отдалечен от тази "близка" група, тоест, ние "активните" в която и да е тема във форума. Писах по рано, аз съм лесен, като виждам около мен по-близко от "Пловдивския" район няма с изключение малко на Карлово, защото е на 1 цигара път от мен както се казва... smile Та, мисълта ми беше ако има някой, когото сме пропуснали тук и е случайно е в обсега на моя район, да свирка и да оправя нещата!!! wink Помагам с двете си ръце! biggrin Враца е на 45 км. от мен - "Няма време за цигара, защото минута е много..." smile :) smile

Здравейте, приятели, пожелавам Ви много щастие, любов, здраве и бъдещи успехи!!!

Съобщение редактирано от poj160ar - Неделя, 09.02.2014, 00:08

OrdonezДата: Неделя, 09.02.2014, 03:11 | Съобщение # 21
Лексус
Quote poj160ar ()
"Няма време за цигара, защото минута е много..."

Да бе какво стана, дават ли го още това състезание ?

poj160arДата: Неделя, 09.02.2014, 11:01 | Съобщение # 22
Лексус
Ами, май не за съжаление, но не съм сигурен. На времето го гледах всяка седмица - много интересно и забавно предаване, пък и винаги има какво да научиш от него. smile

reimbrantДата: Неделя, 09.02.2014, 21:13 | Съобщение # 23
Трабант
Аз от карлово съм вече с 3 4 кила за мен кило и приятели. Така че при мен нещата се получават за 30 кинта на кило/без транспортни/ всеки да се огледа и да преценява ситуацията от неговата си камбанария. поздрави от Карлово

wrongdreamerДата: Понеделник, 10.02.2014, 22:42 | Съобщение # 24
Лада
Съобщения: 889
Аз реших да купя 2кг чиа и сега търся някой за 1кг за да поръчаме.
Може двама по .5кг, че и 10 по 100гр. Всичко може !
Ако няма желаещи - ще си взема 3кг.
Че то един съм завехнал и заслабнал - кой ще ми копае лозето !

Не можеш да разбудиш човек, който се преструва, че спи.

poj160arДата: Понеделник, 10.02.2014, 23:20 | Съобщение # 25
Лексус
wrongdreamer, ха-хах smile Все някой около теб ще включи и на сбирката ще му го дадеш неговия дял от "ВИАГРАТА"... smile wink

OrdonezДата: Вторник, 11.02.2014, 00:19 | Съобщение # 26
Лексус
wrongdreamer, аз ще взема 500 гр, Адаша и той 500 гр, така, че имаме килото, само утре ще му звънна да ми потвърди, че иска половинката

LiliusДата: Вторник, 11.02.2014, 20:22 | Съобщение # 27
Трабант
Съобщения: 127
Драги съфорумници, докато вие умувате с кого да се комбинирате аз вече си поръчах и утре ще си хапвам така ,че първа си поръчах и ще бъда първа и на състезанието moonw moonw

wrongdreamerДата: Вторник, 11.02.2014, 20:25 | Съобщение # 28
Лада
Lilius angry shock faint
Аз ще го сторя утре.
Винаги съм бил втори.

OrdonezДата: Вторник, 11.02.2014, 20:47 | Съобщение # 29
Лексус
Quote Lilius ()
Драги съфорумници, докато вие умувате с кого да се комбинирате аз вече си поръчах и утре ще си хапвам така ,че първа си поръчах и ще бъда първа и на състезанието moonw moonw

Бравос , тъкмо ще споделиш впечатленията си и последствията, надявам се да няма странични ефекти, че някои сме ергени

wrongdreamerДата: Вторник, 11.02.2014, 21:08 | Съобщение # 30
Лада
Маратона и секса не се контролират от един и същ хормон /надявам се/.

Форум Екзотик Плантс България » ДЕКОРАТИВНИ ДЪРВЕТА И ХРАСТИ (УМЕРЕН КЛИМАТ) » ХРАСТИ » СПИСЪК ЗА ЧИА
Страница 2 от 3«123»
Търси: