Торове, подхранване - Page 3 - Форум Екзотик Плантс България
Неделя, 04.12.2016, 04:53
Добре дошли Гост | RSS

Форум - Екзотик Плантс България

[ НОВИ МНЕНИЯ · СЪФОРУМЦИ · Правила на форума · ТЪРСАЧКА · RSS ]
Страница 3 от 3«123
Форум Екзотик Плантс България » Млад Градинар » Техники в градината (присаждане, торене, лечение, резитби) » Торове, подхранване (Подхранване , хранителен режим, проблеми и решения, въпроси)
Торове, подхранване
wrongdreamerДата: Четвъртък, 20.03.2014, 20:47 | Съобщение # 31
Лада
Група: Проверени
Съобщения: 889
Статус: Offline
А колко струва?
Иво, при мен не само желязо трябва, а и кисела почва. Аз третирам 6.5 дка и то само с био /за сега/.
Аз още не съм си тествал почвата, а и не разбирам как може да имам калциев дефицит при тази чакълеста почва, но ще видим кой - кого.
Саксии и цветя е друга история. Там количествата са малки и всяка цена е добра. Аз ползвам 20кг зелен камък годишно и ако струва по 40 лв съм капут. Затова гледам цената.
good good good

Не можеш да разбудиш човек, който се преструва, че спи.

OrdonezДата: Четвъртък, 20.03.2014, 22:55 | Съобщение # 32
Лексус
Група: Администратори
Съобщения: 3764
12-13 лв. някъде беше не си взех защото последна бутилка и си поръчах 4 литра за другата седмица за да си взема smile

Титаник е създаден от професионалисти, а ноевия ковчег от аматьори :)

poj160arДата: Четвъртък, 20.03.2014, 23:38 | Съобщение # 33
Лексус
Група: Приятели
Съобщения: 2107
Ordonez, привет Гого, не съм запознат с железната добавка на Еколист, виж, това е ново за мен. Понеже не съм го видял по нашите агроаптеки, пък и в нета досега нищо не съм прочел, та ще чакаме да споделиш след тестовете и да видим, но зеления камък си е по принцип фаворита, а за мен и Аминоквиланта, защото съм го пробвал вече и му знам ефекта и СЪМ ДОВОЛЕН, но пак казвам, че зависи от изискванията на самото растение, което е свързано разбира се със самата почва, от която се "храни" и поливките ..., най - вече е важна "пустата" му почва и климата. Ехеееееее, то ако беше лесно, то във почти всяка втора къща или двор ще има такива искушения, че ще Ви е бедна фантазията, приятели... ! wink wacko cool smile

Здравейте, приятели, пожелавам Ви много щастие, любов, здраве и бъдещи успехи!!!

Съобщение редактирано от poj160ar - Четвъртък, 20.03.2014, 23:39

lucky288Дата: Неделя, 23.03.2014, 14:04 | Съобщение # 34
Трабант
Група: Проверени
Съобщения: 175
Ordonez, като цена-грамаж как е?

Форум Екзотик Плантс България » Млад Градинар » Техники в градината (присаждане, торене, лечение, резитби) » Торове, подхранване (Подхранване , хранителен режим, проблеми и решения, въпроси)
Страница 3 от 3«123
Търси: