Blackberry - Къпини - Page 2 - Форум Екзотик Плантс България
Понеделник, 05.12.2016, 07:31
Добре дошли Гост | RSS

Форум - Екзотик Плантс България

[ НОВИ МНЕНИЯ · СЪФОРУМЦИ · Правила на форума · ТЪРСАЧКА · RSS ]
Страница 2 от 2«12
Форум Екзотик Плантс България » ПЛОДНИ РАСТЕНИЯ - СРЕДИЗЕМНОМОРСКИ И УМЕРЕН КЛИМАТ » УМЕРЕН КЛИМАТ - ПЛОДНИ ДЪРВЕТА И ХРАСТИ » Blackberry - Къпини (Едър сорт облагородена къпина с много сладък вкус)
Blackberry - Къпини
wrongdreamerДата: Вторник, 11.08.2015, 16:00 | Съобщение # 16
Лада
Група: Проверени
Съобщения: 889
Статус: Offline
Ordonez, ти може и в същия двор ама почвата ти е ....
Моето не е почва, а пръст и пясък с чакъл. Вода получава веднъж седмично в изобилие, но PH ми е 8.7 и никак / ама никак / не е за капини, малини, киви и още 33 вида / които кой знае защо съм засадил /. BTW Карака блак ми е 40 см, а беше 10. Аз обичам всичко зелено и плододаващо, но си имам човешки слабости.
Сливи, скорушата,ягодоплодни, дрян, киви, това Гами дето ще му търся гадже за опрашването и разбира се лозите. От всичко само на лозите им е рай.
Ще трябва да живея с това почвено бреме.
Здраве да е !
sob

Не можеш да разбудиш човек, който се преструва, че спи.

ivobogДата: Вторник, 19.04.2016, 20:36 | Съобщение # 17
Симсон
Група: Проверени
Съобщения: 72
Опитвайки се да си подредя техническото помещение, попаднах на табелка с името на къпина, закупена преди две години. Бях я нарекъл полската къпина, защото табелката беше на полски май.
Merton Thornless/ Jezyna bezkolcowa

Тази година роди малко, но пък изкараха хубави, яки леторасли

Добавено (19.04.2016, 20:36)
---------------------------------------------
Сдобих се с една Kiowa, една Navaho и една черна малина Bristol. Наложи се да си извадя багажа от куфара, за да събера трите растения, поувих ги малко с ленти, дрехи happy и ги изпратих на багажната лента на летището. Останалият багаж мина като ръчен. Понесоха добре полета от Мюнхен в багажното, възстановиха се и чакат засаждане rah

OrdonezДата: Сряда, 20.04.2016, 00:08 | Съобщение # 18
Лексус
Група: Администратори
Съобщения: 3764
ivobog, а честито и двата сорта са много добри smile

Титаник е създаден от професионалисти, а ноевия ковчег от аматьори :)

Форум Екзотик Плантс България » ПЛОДНИ РАСТЕНИЯ - СРЕДИЗЕМНОМОРСКИ И УМЕРЕН КЛИМАТ » УМЕРЕН КЛИМАТ - ПЛОДНИ ДЪРВЕТА И ХРАСТИ » Blackberry - Къпини (Едър сорт облагородена къпина с много сладък вкус)
Страница 2 от 2«12
Търси: