Нова доставка от Чехия - Page 3 - Форум Екзотик Плантс България
Понеделник, 05.12.2016, 07:32
Добре дошли Гост | RSS

Форум - Екзотик Плантс България

[ НОВИ МНЕНИЯ · СЪФОРУМЦИ · Правила на форума · ТЪРСАЧКА · RSS ]
Страница 3 от 3«123
Форум Екзотик Плантс България » КАКВО НОВО ПРИ НАС ! » НОВИ ДОСТАВКИ В ОНЛАЙН МАГАЗИНА » Нова доставка от Чехия (Лоницера камчатика, Боровинки и други)
Нова доставка от Чехия
reimbrantДата: Четвъртък, 20.02.2014, 22:46 | Съобщение # 31
Трабант
Група: Проверени
Съобщения: 141
Статус: Offline
poj160ar, добре че не си се обадил ,понеже съм скрит на дълбоко в балкана .Тая сутрин слизам на 21,февруари за 8 дена и съм на линия,и аз като теб в пожарната съм на графици/а ти може да си редовна извинявай/,Аз съм 4 денонощия на работа и 8 денонощия почивам,та така не съм бил в града. иначе ми се иска да се видим дали на Аграта или друг път,иначе за лоницерите съм решил 3 сорта да си взема.

За да победи злото,е необходимо само едно нещо-добрите хора да не правят нищо

poj160arДата: Четвъртък, 20.02.2014, 22:53 | Съобщение # 32
Лексус
Група: Приятели
Съобщения: 2107
Някога като сержант бях, но за съжаление сега като фриц само на редовна и няма отърване, освен ... отпуск, компенсация и ... wink На какви сортове си се спрял?

Здравейте, приятели, пожелавам Ви много щастие, любов, здраве и бъдещи успехи!!!

Съобщение редактирано от poj160ar - Четвъртък, 20.02.2014, 22:54

wrongdreamerДата: Петък, 21.02.2014, 01:57 | Съобщение # 33
Лада
Съобщения: 889
Иво, ще ти приготвя Синеглазка, но за по късно защото е по близо до reimbrant отколкото до Пловдив. Имам имот в Карловско и там ми е разсадника, но преди 1 април не може да се мине, че няма път. Това е вила в гората 1.5дка градина и там размножавам ягодоплодни , лоницерата, някои лози и т.н.
Ще ходя за да я извадя и ще ти отделя. Днес ходих до Куклен и обсъждахме лози, лоницери и хосуи, на дълго и широко. Тя не е едроплодна колкото Тундра и Син Триумф, но е много приятен плод.Дракона е жив и здрав. Малко е блед, но ще му предпиша витамини и слънчеви бани .
pray sleep

Не можеш да разбудиш човек, който се преструва, че спи.

poj160arДата: Петък, 21.02.2014, 10:42 | Съобщение # 34
Лексус
wrongdreamer, Мите, много ще съм ти благодарен! applause flower good

Здравейте, приятели, пожелавам Ви много щастие, любов, здраве и бъдещи успехи!!!

reimbrantДата: Петък, 21.02.2014, 22:25 | Съобщение # 35
Трабант
Съобщения: 141
poj160ar, спрял съм се на триумф,ремонт и тундра,но това не било поръчка а проучване за да знае Гого от кои сортове да вземе повече а по предните сортове били за лятото чак,писал си в клюкарника за климатиси,имам доста вида и хубави но ако щтракаме тук до никъде с времето някаде бях оставил телефон и скайпове по добре по скайпа че по евтино излиза /без пари/да ти обясня някои работи за климатисите. мисля че на темата за опознаване която пуснах, поискай ми оторизация за raychoenchev и там ще бъбрим по спокойно

За да победи злото,е необходимо само едно нещо-добрите хора да не правят нищо

poj160arДата: Петък, 21.02.2014, 23:46 | Съобщение # 36
Лексус
reimbrant, ок Райчо, разбрахме се! Сега ще намеря темата с координатите! Много ще ти бъда благодарен! Ако има и аз с нещо да помогна, свиркай!!! wink

Форум Екзотик Плантс България » КАКВО НОВО ПРИ НАС ! » НОВИ ДОСТАВКИ В ОНЛАЙН МАГАЗИНА » Нова доставка от Чехия (Лоницера камчатика, Боровинки и други)
Страница 3 от 3«123
Търси: