Подготвяне и опаковане на пратки - Форум Екзотик Плантс България
Понеделник, 05.12.2016, 07:29
Добре дошли Гост | RSS

Форум - Екзотик Плантс България

[ НОВИ МНЕНИЯ · СЪФОРУМЦИ · Правила на форума · ТЪРСАЧКА · RSS ]
Страница 1 от 11
Форум Екзотик Плантс България » КАКВО НОВО ПРИ НАС ! » НОВИ ДОСТАВКИ В ОНЛАЙН МАГАЗИНА » Подготвяне и опаковане на пратки (Съвети и предложения от съфорумци)
Подготвяне и опаковане на пратки
OrdonezДата: Неделя, 23.02.2014, 18:26 | Съобщение # 1
Лексус
Група: Администратори
Съобщения: 3764
Статус: Offline
Приемам всякакви съвети и предложения от съфорумци за опаковането, сега качвам снимки на утрешните пратки, това са половината понеже вали и нямаше как да опаковам всичките двайсетина партиди.

Прикачвания: 3622039.jpg(282Kb) · 3522270.jpg(183Kb) · 5901451.jpg(228Kb)

Титаник е създаден от професионалисти, а ноевия ковчег от аматьори :)

OrdonezДата: Неделя, 23.02.2014, 18:30 | Съобщение # 2
Лексус
Група: Администратори
Съобщения: 3764
Статус: Offline
Имам само едно молба към всички които садят от новата партида азиатки.... значи , растения са с доста дебели стъбла, височината им беше около 250 см, аз съм ги изрязал на 200 см за да се транспортират спокойно, ако не знаете как се садят, то питайте някой съсед който знае или тук във форума... задължително режете ниско, но внимавайте да оставите поне 4 пъпки от които да се развият водещите клони за етажна или там каквато и да е корона , ако ще правите друга формировка моля посъветвайте се или вижте темата, същото се отнася за донътсите. Най важното е да направите баланса корен - корона. Надявам се да взете това в предвид за да нямате изненади. Успех желая.

Титаник е създаден от професионалисти, а ноевия ковчег от аматьори :)

Форум Екзотик Плантс България » КАКВО НОВО ПРИ НАС ! » НОВИ ДОСТАВКИ В ОНЛАЙН МАГАЗИНА » Подготвяне и опаковане на пратки (Съвети и предложения от съфорумци)
Страница 1 от 11
Търси: