Поръчка на редки палми или растения от Холандия ! - Форум Екзотик Плантс България
Петък, 09.12.2016, 16:36
Добре дошли Гост | RSS

Форум - Екзотик Плантс България

[ НОВИ МНЕНИЯ · СЪФОРУМЦИ · Правила на форума · ТЪРСАЧКА · RSS ]
Страница 1 от 11
Форум Екзотик Плантс България » КАКВО НОВО ПРИ НАС ! » НОВИ ДОСТАВКИ В ОНЛАЙН МАГАЗИНА » Поръчка на редки палми или растения от Холандия ! (Организиране на поръчка и заявки)
Поръчка на редки палми или растения от Холандия !
OrdonezДата: Сряда, 21.05.2014, 22:25 | Съобщение # 1
Лексус
Група: Администратори
Съобщения: 3764
Статус: Offline
Здравейте, дълго време смятах да пусна подобна тема. Мисля да организираме поръчка за интересни палми , които не могат да се намерят в България и Гърция.
Сайта който можете да разгледате е http://www.myplantshop.eu . Системата е следната , ако има интерес организираме поръчката, ако няма оставям само моята . Малко по късно ще пиша какво аз съм си избрал.

Титаник е създаден от професионалисти, а ноевия ковчег от аматьори :)

OrdonezДата: Сряда, 21.05.2014, 22:56 | Съобщение # 2
Лексус
1. Lytocarium weddellianum - Tot.height: 50-70cm, pot: p17-2,5 ltr., Click 1.45Kg € 8.95 - 45% = € 4.95
2. Parajubaea toralyii var. toralyii , Janchicoco palm - Tot.height: 110-130cm, pot: deco 23cm - 4.5 ltr., 2.1Kg € 14.95 - 40% = € 8.95
3. Trachycarpus takil (kalamuni) - Tot.height: 10-20cm, 10 pcs Click 100g € 19.95
4.Hyophorbe lagenicaulis - Tot.height: 110+cm, pot: 2.5 ltr. p17, Click 1.65Kg € 7.95

Total: 42 euro без транспорта

wrongdreamerДата: Четвъртък, 22.05.2014, 09:54 | Съобщение # 3
Лада
Група: Проверени
Съобщения: 889
Palm Coir Bricks - препоръчвам го на всички които имат или ще имат палми. Евтино, ефикасно и концентрирано.
Ордонез, питал ли си колко ще е транспорта на килиграм ?
Имат хубави неща, но доста "Холандски" цени.
Например: Kaffir lime, Pistacia lentiscus /не пишат дали е мъжко или женско/, Actinidia arguta Ken's Red,
Actinidia deliciosa Goldy, Lonicera kamtschatica/самофертилна/, Rheum rhabarbarm Red Champagne /за по кисели почви. Това е ревен/, почти всички торове и препарати, особено Palmbooster за 30лв имате 300 литра тор за поливки който увеличава кореновата система, Planting potting compost with fertiliser 70 Litre също е много евтино и ефикасно, специално за тези които размножават и т.н. и т.н.

Не можеш да разбудиш човек, който се преструва, че спи.

Съобщение редактирано от wrongdreamer - Четвъртък, 22.05.2014, 10:40

OrdonezДата: Четвъртък, 22.05.2014, 19:29 | Съобщение # 4
Лексус
Kaffir lime, Pistacia lentiscus и Actinidia arguta Ken's Red, имаме достатъчно, в Гърция също и то на много по ниски цени, това не ни вълнува Митак, а Палм бъстъра , наистина е много добър, що се касае за транспорта, аз съм взимал от тях преди 2 години , може с групаж, може и да ни пратят с куриер, не е безбожно скъпо , ако поръчката е едно пале примерно. Аз така или иначе ще си поръчам за личната колекция , та може да има и мераклии за нещо друго, за това и пуснах темата, но няма смисъл да се поръчват неща, които ги имаме или пък в Гърция са доста по евтини smile

Форум Екзотик Плантс България » КАКВО НОВО ПРИ НАС ! » НОВИ ДОСТАВКИ В ОНЛАЙН МАГАЗИНА » Поръчка на редки палми или растения от Холандия ! (Организиране на поръчка и заявки)
Страница 1 от 11
Търси: