Поръчка на Redlove Odysso - Page 3 - Форум Екзотик Плантс България
Неделя, 04.12.2016, 17:21
Добре дошли Гост | RSS

Форум - Екзотик Плантс България

[ НОВИ МНЕНИЯ · СЪФОРУМЦИ · Правила на форума · ТЪРСАЧКА · RSS ]
Страница 3 от 4«1234»
Форум Екзотик Плантс България » КАКВО НОВО ПРИ НАС ! » НОВИ ДОСТАВКИ В ОНЛАЙН МАГАЗИНА » Поръчка на Redlove Odysso (експресна)
Поръчка на Redlove Odysso
pepeДата: Сряда, 29.10.2014, 12:18 | Съобщение # 31
Москвич
Група: Проверени
Съобщения: 349
Статус: Offline
Аз леко завъртам кормилото biggrin спирам се на два сорта Baya Marisa и Redlovе era

poj160arДата: Сряда, 29.10.2014, 12:27 | Съобщение # 32
Лексус
Група: Приятели
Съобщения: 2107
Чакаме да пишеш Гого какво да правим с ред лов-а! cool

Здравейте, приятели, пожелавам Ви много щастие, любов, здраве и бъдещи успехи!!!

OrdonezДата: Сряда, 29.10.2014, 17:29 | Съобщение # 33
Лексус
Група: Администратори
Съобщения: 3764
Мона Фосколо ще ни помогне в петък като се прибере от Италия, а до тогава, ако някой от вас успее да изкопчи телефонен номер на производителя ще съм благодарен, че не мога да открия. А между другото, френската стока я товаря на 4 ти, надали ще се оправим до тогава с този , но може да пусна друг транспорт ще смятаме.

Титаник е създаден от професионалисти, а ноевия ковчег от аматьори :)

wrongdreamerДата: Сряда, 29.10.2014, 17:40 | Съобщение # 34
Лада
Съобщения: 889
Les vergers du Hackenberg
18 grand rue - Helling
F-57920 VECKRING - HELLING
Гн Гошев вчера е влизал във Фейсбука им и го е харесал. Можеш да им оставиш съобщение.
Абе те са на германската граница и е много далече от Италия, ама....
Би ли ги попитал и за цената на жълтия дрян, моля?

Не можеш да разбудиш човек, който се преструва, че спи.

Съобщение редактирано от wrongdreamer - Сряда, 29.10.2014, 17:42

OrdonezДата: Сряда, 29.10.2014, 20:56 | Съобщение # 35
Лексус
В петък Мона Фосколо се прибира от Италия и ще говори с тях, телефон не мога да им намеря поне за сега, писал съм им чакам отговор. Аз товаря от Франция на 4 ти с групажен тир. Стоката ми е тук на 6 ти или 7 ми, дано се свържа с тях, но не вярвам да стане сега, защото ит Орлеан до тях е доста далеч и не знам как ще стане, но поръчка ще има, взимаме от всичките сортове в количества.

wrongdreamerДата: Четвъртък, 30.10.2014, 10:53 | Съобщение # 36
Лада
Един от основните принципи в търговията е асортимента. Изобилието гъделичка чувството на избор.
Хората се колебаят дали да купят един артикул, но поставени пред различни, хубави стоки, колебанието се трансформира в дилема кое да купят.
Риска винаги е оправдан. Освен това, дава възможност за регулиране и промяна на цените.
По добре по малко и различно, отколкото с вагони и еднакво.
Ще чакаме! cool

OrdonezДата: Неделя, 02.11.2014, 20:59 | Съобщение # 37
Лексус
Колеги, току що платих Ред лова от Лубера. Транспорта ще бъде ръчен, аз лично не бих дал 50 евро допълнително, та и повече, ябълките ще бъдат в България на 17 декември, ще ги донесе лично Стела . Във сряда са при нея в Цюрих. Ако има разлика в цената, смисъл да са по малко ще ви се върне разликата. Успех на всички които поръчаха. Ще чакаме и това е.

ПС: Що се касае до французина отговара му бе следния .. :
Hi,

i don't sell plants, just graft stick (15€ for 3 graft stick of the same variety).

regards.

Мисля , че всеки разбра, че човека иска 15 евро за 3 калема, сори обаче това ми звучи налудничаво и за това спрях всяка комуникация с него и се принудих да преведа парите на Лубера, току що, но дадох швейцарския ни адрес заради по евтиния транспорт

poj160arДата: Неделя, 02.11.2014, 21:12 | Съобщение # 38
Лексус
Браво, много благодарско, приятелю! biggrin applause cranky

Здравейте, приятели, пожелавам Ви много щастие, любов, здраве и бъдещи успехи!!!

pepeДата: Неделя, 02.11.2014, 23:39 | Съобщение # 39
Москвич
Eхаааа тоз французин лови здраво канарчета докато гризка червени ябълки.Не товариш ли жена си по този начин?

OrdonezДата: Понеделник, 03.11.2014, 00:00 | Съобщение # 40
Лексус
pepe, не , тя няма да пътува пеш, а и ДПД искат 142 лв транспорт и май килата ще излязат над 31 и отиваме в още по горна графа.

poj160arДата: Понеделник, 03.11.2014, 00:02 | Съобщение # 41
Лексус
И аз мисля Пепино, че ще изтормози Стеланата. happy Дали някое подаръче за семейството, дрехи ли да носи или и с растения да се разправя, но Гогата така е преценил нещата. Той ще ходи до летището в София декември месец да я вземе ... cool и така или иначе ще ги "завози" до Куклен.

pepeДата: Понеделник, 03.11.2014, 00:25 | Съобщение # 42
Москвич
pray pray pray Благодаря предварително!

EmoДата: Понеделник, 03.11.2014, 02:01 | Съобщение # 43
Симсон
Съобщения: 14
Благодаря и от мен. Мисля, че швейцарското си е швейцарско и ще отговори на очакванията ни biggrin

OrdonezДата: Петък, 14.11.2014, 20:17 | Съобщение # 44
Лексус
Колеги, ето малко да се порадваме на кашоните smile с redlove odysso

, всичко е точно колеги, стоката пристига , още малко търпение , в сигурни ръце е smile

Стела малко се разочарова от двата кашона с нейния ръст, но ще слуша, какво да прави
Прикачвания: 5550189.jpg(247Kb)

wrongdreamerДата: Петък, 14.11.2014, 20:54 | Съобщение # 45
Лада
Ако редовно похапва "Red love", за следващата пратка ще е порасла поне с една педя и кашоните няма да и се виждат толкова високи.
surprised

Форум Екзотик Плантс България » КАКВО НОВО ПРИ НАС ! » НОВИ ДОСТАВКИ В ОНЛАЙН МАГАЗИНА » Поръчка на Redlove Odysso (експресна)
Страница 3 от 4«1234»
Търси: