Втора поръчка от Зденек - Page 4 - Форум Екзотик Плантс България
Петък, 09.12.2016, 07:07
Добре дошли Гост | RSS

Форум - Екзотик Плантс България

[ НОВИ МНЕНИЯ · СЪФОРУМЦИ · Правила на форума · ТЪРСАЧКА · RSS ]
Страница 4 от 4«1234
Форум Екзотик Плантс България » КАКВО НОВО ПРИ НАС ! » НОВИ ДОСТАВКИ В ОНЛАЙН МАГАЗИНА » Втора поръчка от Зденек (Сортове Асимина Трилоба)
Втора поръчка от Зденек
OrdonezДата: Понеделник, 03.11.2014, 15:41 | Съобщение # 46
Лексус
Група: Администратори
Съобщения: 3764
Статус: Offline
10 евро са колеги, аз ви оставям днес следобеда, че имаме доста работа, до довечера , колеги smile

Това е цена без транспорта

Титаник е създаден от професионалисти, а ноевия ковчег от аматьори :)

pepeДата: Понеделник, 03.11.2014, 16:56 | Съобщение # 47
Москвич
Група: Проверени
Съобщения: 349
Тогава за мен последно :
- Callot - 1бр.
- Finger lime Wauchope Red - 1бр.
+ транспортни разходи

Добавено (03.11.2014, 15:56)
---------------------------------------------
Само Зденек да обясни до колко е зимоустойчиво австралийското чудо !

peterstamovДата: Понеделник, 03.11.2014, 17:14 | Съобщение # 48
Москвич
Група: Приятели
Съобщения: 248
Нещо сайта му ли не работи на Зденек......?
Някакви кивита има ли?

May the Force be with you

grДата: Понеделник, 03.11.2014, 17:32 | Съобщение # 49
Симсон
Съобщения: 63
А може ли да поръчаме и Лоницера Камчатика от Зденек? Аз бих взел една Silginka и една Amur ако ги предлага. Чакам разбира се и френските. Както каза и Дриймъра колкото по-голям асортимент - толкова по-добре!

OrdonezДата: Понеделник, 03.11.2014, 20:26 | Съобщение # 50
Лексус
Група: Администратори
Съобщения: 3764
Зденек иска доста сериозна цена на камчатиките, не ни е изгодно, мисля че искаше някъде около 5 лв без транспорта за току що вкоренени резници, аз бях поръчвал при него , така и не тръгнаха, не знам, дали защото корените им бяха някакви власинки , но не се получи, дали защото ги гледа в оранжерия и ние ги поръчахме в един студ и замръзнаха ( понеже бяха февруари месец с млади листенца, а после като извадих растението, то нямаше никакви корени ), не помня. Предлагам ако искате , някой някъде беше писал за поляците, то там да спретнем поръчка, аз ще се включа с удоволствие . Растенията са инвитро, продават се на тави. Какво ни пречи да взема 3-4 тави, така ще има и за мен и за вас. Мисля , че даваха минимум по тава от сорт . Помислете и пишете, аз съм навит, само заради сортовете. А през това време, някой ако знае нещо за сорта Алтай да сподели . Внесохме големи растения от този сорт. Много големи с обем корона , колкото 3 футболни топки smile

Титаник е създаден от професионалисти, а ноевия ковчег от аматьори :)

pepeДата: Вторник, 04.11.2014, 11:25 | Съобщение # 51
Москвич
Съобщения: 349
Като каза поляци прегледай този сайт http://e-clematis.com/ имат и бонбонено дърво и скоруша дето я няма в бг иии много неща дето са радост за нас.

Форум Екзотик Плантс България » КАКВО НОВО ПРИ НАС ! » НОВИ ДОСТАВКИ В ОНЛАЙН МАГАЗИНА » Втора поръчка от Зденек (Сортове Асимина Трилоба)
Страница 4 от 4«1234
Търси: