Доставка на растения от Сърбия - Page 3 - Форум Екзотик Плантс България
Четвъртък, 27.07.2017, 07:39
Добре дошли Гост | RSS

Форум - Екзотик Плантс България

[ НОВИ МНЕНИЯ · СЪФОРУМЦИ · Правила на форума · ТЪРСАЧКА · RSS ]
Страница 3 от 6«123456»
Форум Екзотик Плантс България » КАКВО НОВО ПРИ НАС ! » НОВИ ДОСТАВКИ В ОНЛАЙН МАГАЗИНА » Доставка на растения от Сърбия (Доставка на растения от Сърбия и от "Лубера" - Швейцария)
Доставка на растения от Сърбия
poj160arДата: Събота, 24.10.2015, 09:24 | Съобщение # 31
Лексус
Група: Администратори
Съобщения: 2153
Статус: Offline
wrongdreamer, Митаче, моля преведи въпроса ми правилно и на английски за всеки случай. Не знам колко правилно съм задал въпроса на сръбски и босненски. surprised

Здравейте, приятели, пожелавам Ви много щастие, любов, здраве и бъдещи успехи!!!

pepeДата: Събота, 24.10.2015, 15:07 | Съобщение # 32
Москвич
Група: Проверени
Съобщения: 353
Иво той писа че и гроздето го взима от Унгария при тях нямат.

poj160arДата: Събота, 24.10.2015, 15:45 | Съобщение # 33
Лексус
Да, разбрах. Но си мислех, че като имат от Редлов вариациите на Лубера може да имат и други техни сортове растения (например от сортовете грозде). cool Много ми се ще да си набавя по една бройка от мъжките и женските растения на Кудранията! cool Чакам с нетърпение и Гого да се включи за шансова доставка!

Здравейте, приятели, пожелавам Ви много щастие, любов, здраве и бъдещи успехи!!!

Съобщение редактирано от poj160ar - Събота, 24.10.2015, 15:46

wrongdreamerДата: Събота, 24.10.2015, 20:53 | Съобщение # 34
Лада
Съобщения: 904
vuja, Where did you take this Kudraniya from ? Can you upload the link to the nursery or to their online store. Or if you can send us an order under your name and we will pay you accordingly !!!

Не можеш да разбудиш човек, който се преструва, че спи.

vujaДата: Събота, 24.10.2015, 22:57 | Съобщение # 35
Симсон
Съобщения: 82
1.Noveny shop.hu 2.dmkert.hu 3.egzotikusdisznovenyek.hu.U noveny provereno 100% self pollinating cudrania

Добавено (24.10.2015, 22:57)
---------------------------------------------
Link www.Loznikalemovi.com. grape serbia

Съобщение редактирано от vuja - Неделя, 25.10.2015, 00:59

georgiДата: Неделя, 25.10.2015, 11:04 | Съобщение # 36
Трабант
Съобщения: 151
Ако записването не е приключило - и аз се включвам с 1 брой Apple red meso Baya Marisa 1 брой Japanese pear-Shinko 1 брой Cherrykose-Sour cherry prunus besseyi

OrdonezДата: Петък, 06.11.2015, 23:52 | Съобщение # 37
Лексус
Съобщения: 3803
Уредихме нещата с транспорта, но стоката ще се превозва цял месец, по малко, така ни обещаха, почваме от тази седмица . Стартираме с ред лова, всичките сортове + бая мариса.

Титаник е създаден от професионалисти, а ноевия ковчег от аматьори :)

pepeДата: Неделя, 08.11.2015, 13:22 | Съобщение # 38
Москвич
Идеално това с доставките!Ordonez,има ли възможност примерно да събереш няколко поръчки от форума и да ги пуснеш за изпълнение с предимство?Иначе дръвчетата ще идват по различно време а това си е затруднение и за теб и за нас.

poj160arДата: Неделя, 08.11.2015, 22:06 | Съобщение # 39
Лексус
Привет, приятели!
Уведомявам Ви, че в близките няколко дена се очакват първите растения от Сърбия! Първите растения ще бедат от вариациите на ябълките Ред Лов включително и Бая мариса. От всеки сорт ще се доставят по 20 бройки, като Гого (Ordonez) ще си остави по 10 бройки от всеки вид, така че желаещите може да поръчате, но предвидливо не повече от 1 брой, максимум 2 броя от сорт. cool Това е за сега от мен. Хубава неделна вечер! biggrin

OrdonezДата: Понеделник, 09.11.2015, 23:09 | Съобщение # 40
Лексус
Значи , идват, ябълка апистар, ябълка карневал, круша трицветна , пак на Лубера, 5 сорта ябълки с червено месо, 4 сорта японски круши от серията наши, един сорт слива без костилка, черна кайсия, хибрид между череша и кайсия и май имаше още нещо. Някои от видовете са едва по 10 броя, за това има само за тези които са ги заявили предварително. Заявките стават по телефона или кой как намери, понеже съм доста натоварен и така колеги. Успех

georgiДата: Понеделник, 09.11.2015, 23:49 | Съобщение # 41
Трабант
Съобщения: 151
Повтарям моята заявка
1 брой Apple red meso Baya Marisa
1 брой Japanese pear-Shinko
1 брой Cherrykose-Sour cherry prunus besseyi
ще добавя и 1 слива без костилка

Съобщение редактирано от georgi - Вторник, 10.11.2015, 11:11

poj160arДата: Вторник, 10.11.2015, 00:13 | Съобщение # 42
Лексус
За мен последно е това:

- 1 брой Nijisseiki - 4€
- 1 брой Apple(apfel apistar)- 6€
- 1 брой слива без костилка - ? цената допълнително ще уточним!

pepeДата: Вторник, 10.11.2015, 21:00 | Съобщение # 43
Москвич
Aз потвърждaвaм зa мен aко може ябълкa Aпистaр едно Шинко и едно Шерикозе

OrdonezДата: Сряда, 11.11.2015, 01:21 | Съобщение # 44
Лексус
Колеги само изкам да ви уведомя, че това са цени в разсадника в Белград, растения се транспортират от фирма след това до Димитровград - Сърбия, ( там им плащам ) после се взимат от трето лице и се транспортират до София ( забележете , нелегално ), после и там плащам, след това растенията се взимат от София и се транспортират до Пловдив ( и там се плаща ) после вече е ясно, крайните цени не мога да ви ги кажа сега, те ще са еднакви за всички растения, смисъл еднакво ще се оскъпят, но колко, нямам идея. Може да взимате само по едно растение от вид, като само от японските круши, може неограничено, всичко останало - само по един брой от вид. Това е за сега, Растенията са платени от мен, чакам вноса, който става бавно за сега.

poj160arДата: Сряда, 11.11.2015, 22:54 | Съобщение # 45
Лексус
Гого, то за цената е ясно, че не е крайната. Аз щом съм решил да имам растение не ме интересува цената, а е важно да го имам! wink За мерак цена няма! biggrin

Съобщение редактирано от poj160ar - Сряда, 11.11.2015, 22:55

Форум Екзотик Плантс България » КАКВО НОВО ПРИ НАС ! » НОВИ ДОСТАВКИ В ОНЛАЙН МАГАЗИНА » Доставка на растения от Сърбия (Доставка на растения от Сърбия и от "Лубера" - Швейцария)
Страница 3 от 6«123456»
Търси: